reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki i mamusie 1 kwartał 2009r po 40 tygodniach

Uff..znam to zajechanie...na pewno się zmówimy na jakiś ładny dzionek, co by się dziewczynki poznały :-D
a jak ktoś jest też z katowice lub okolic, to też chętnie pospaceruję..zapraszam ;-)
 
reklama
Witaj Inka!!:)tyle czasu minęło,aż prawie miesiąć,hi hi...długo co?
Ale wam dobrze:),umawiacie się na spacerki...ja do Katowic mam bite 3 godziny jazdy autostradą,więc wymiękam;),zostaję w domu.
A tak na marginesie to ja też tu zostaję ,więcej tu ciekawostek dla mamuś:)
 
;-)mi sie tez tutaj podoba,tylko nie mam czasu popisac wiecej:-(,bo ciagle cos...ale sie niedlugo postaram:-).ide konczyc obiadek!milego dnia!
 
Hej milo, ze jest gdzie pisac i nie tylko po 40tygodniach. Wpadne jeszcze pozniej a na razie musze zajac sie Maksem bo zaczol buczec ;0)
Pozdrawiam
 
Julia spi,a my juz po obiadku:-).a wiec u mnie tak:Julcia we wtorek skonczyla 5 tygodni!!jest kochana,karmie ja tylko piersia,noce przesypia!!budzi sie 2-3 razy na jedzonko:-).w dzien tez lubi pospac:-).ja jestem po cieciu cesarskim i przyznaje,ze czuje sie rewelacyjnie od poczatku,nie narzekam,rana sie ladniutko goi,nie mialam zadnych wiekszych dolegliwosci.Maz mi duzo pomaga:-) wszystko wie lepiej ode mnie;-),Julcia to jego oczko w glowie,ja zeszlam na dalszy plan;-).czas mi plynie niesamowicie szybko,ledwie wstajemy a juz zaraz czas kapieli.nie wazylam malej od wyjscia ze szpitala,we wtorek idziemy do lekarza i sie okaze:-)ile wazy moj OKRUSZEK;-).ciesze sie,ze tutaj mozemy sobie poklikac:-D.pozdrawiam wszystkich!!
 
Witam Was Dziewczyny :) Nie wiem czy pamietacie ale na forum 40tyg pisalam ze we wtorek ide na wywolywanie i.. pojechalismy dali mi zel ale rozwarcie bylo za male w srode bo tylko 2cm wiec w czwartek dostalam kroplowke i po 9godz urodzilam moja Martynke :))) 3,53kg i 53,5cm :))
 
Witajcie dziewczyny! Mam nadzieję, że mogę do was dołączyć? 40tygodni.pl straciło jakoś swój urok bez was, więc postanowiłam tu dołączyć. Moja córcia Julia urodziła się 2.02.2009r, więc za niedługi czas skończy 4 miesiące. Ślicznie się uśmiecha, uwielbia jak w okół niej jest hałas i dużo ludzi. Karmię ją nadal piersią, przesypia mi już nawet do 8 godzin bez karmienia, więc nocki mam spokojne. Ojca dziecka nie ma, ja nadal jestem na macierzyńskim i nie wiem co dalej. Kasa by się przydała, ale boję się żłobka... Jak myślicie? Co powinnam zrobić?
 
reklama
Asieńko. Nasze serdeczne gratulacje!!! Tak, pamiętam, że mialaś iść na wywołanie a potem ślad zaginął tzn. forum....Super, że wszystko poszło jak trzeba. Witamy w klubie mamuś ;-)
Wedka, jasne, nawet nie wiedziałam, że tyle tu dołączy mamuś z 40...jestem w szoku.
Kurczę, 4 miesiące to super, a moja już we wtorek będzie mieć 2 miesiące, trudno uwierzyć..mi mala też przesypia po 8-9 godzin w nocy więc tez mam spokój, w ogóle fajne to dziecko, zupełnie inna niż ta pierwsza zgreda..brr, jak sobie przypomnę:crazy::crazy:
 
Do góry