reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszki z maja 2007

reklama
dzien doberek
zno wmi polki nie dzialaja:no:
ja juz pobudke mialam o 6 wrr...na dworku slonko grzeje od samego rana
ide jeszcze polezec z malym w wyrku
milego dnia papa
 
no miesko mi sie pitrasi,wloski sobie umylam a Hania bawi sie z malym na balkonie
a stary jeszcze sie wyleguje trzeba go wywalic z wyra:tak:
a wy co spicie jeszcze??
jakie macie plany na dzis???
my tak jak zawsze obiadek jakis spacerek do parku na loda itp.
:-)
 
Hej mi też polki nie działają juz kilka dni!!!!
Dawno z wami nie klikałam. U nas wszystko w najlepszym porządku, Nadinka troszke pokaszluje, ale to nic dziwnego bo na dworze 30 stopni ale wiatry wieją i jak to dziecię moje ubierać.
Dziś dzień dziecka więc życzymy wszystkim maluszkom wszystkiego najlepszego:-)
 
A jakie plany na dziś??!!! U nas jest dość dużo festynów, na pewno na jakiś zajrzymy, potem na desery do pubu ogólnie brak konkretnych planów, były plany ale brat mojego męża pożyczył od nas samochód i zepsuł mu się!!!! Więc zoo i basen odpada a takie mieliśmy plany:wściekła/y::-(
 
reklama
Witam wszystkich w ten piękny poranek:-) Zapowiada sie piekna pogoda wiec pewnie beda tu dzisiaj pustki.jakos nie moge sie przyzwyczaic do tego forum , ciekaw eczy dzisiaj polki naprawia:confused: Uciekm juz szykowac obiadek poki niuńka spi. Miłego dnia życze:-)
 
Do góry