reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
A ja na odwrót:-)
Miałam podgrzewacz przy Julce i powiem ci ze zupełnie nam sie nie przydał więc moim zdaniem to to jest dopiero strata pieniedzy, głównie dlatego ze podgrzewacze były potrzebne przy starych typach mleka modyfikowanego ( jeszcze z naszych chyba czasów). Teraz jest zakaz przygotowywania mleka wczesniej niż na pół godziny przed podaniem dziecku, a tym bardziej wtórnego jego podgrzewania z uwagi na namnażające sie bakterie. Zwróćcie uwage na zapisy na opakowaniu mleka. Robimy "świeżynkę" dla dzidziola:-D.
To prawda, nie można mleka gotowego trzymać :tak:.

Ale ja sobie w nocy radziłam w ten sposób, że miałam w podgrzewaczu wstawioną butelkę z wodą, a w słoiczku odmierzone mleko i jak się młody obudził, to tylko wsypywałam mleko do wody, zamieszałam i gotowe. Cały ten arsenał miałam koło łóżka, więc nie musiałam nawet wstawać :tak:. Dlatego uważam, że podgrzewacz jest bardzo przydatny, jeżeli ktoś karmi butelką.
 
ja się zaparłam na ten podgrzewacz:-p

najwyżej potem przekażę go dalej ;-)

wiecie co, przyszło mi już prawie wszystko dla Małego oprócz tego zasranego łóżeczka- ja tego faceta zabiję po prostu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
i jeszcze nie odpowiedział na maila, no jak mam się nie wkurzać:no:
 
Ja mialam podgrzewacz Aventu. Ale denerwowalo mnie to ze mleko ciagle bylo jak dla mnie za gorace (niby 40st).
Szybko przestawilam sie na blyskawiczne podgrzewanie wody w czajniku i mieszanie jej z zimna, lub tez zostawialam sobie w termosie.
Przydawal sie jedynie jak podgrzewalam swoj odciagniety wczesniej i zamrozony pokarm.
Podgrzewacz szybko poszedl w odstawke. Teraz nie kupuje.
 
reklama
Jedne z moich ostatnich:) przewijak nówka z all za 35zł:)

spodnie.jpg

przew.jpg

cher.jpg
 
Do góry