reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

asia_r

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Sierpień 2009
Postów
74
Czy kupujecie już coś dla waszych dzidziusiów ;-)? Ja rozglądam się za wózkami, łóżeczkami, wanienkami :-) Wiem, że to za wcześnie, ale sprawia mi to frajdę. Na razie nic nie kupowałam.
 
reklama
my jeszcze nic nie kupowaliśmy. Ale nie mogę się już doczekać, kiedy będę mogła powybierać rzeczy dla maluszka:-)
 
Ja też jeszcze nic nie kupowałam, ale mam już pełno ubranek po dzidziusiu kuzynki. Najfajniejsze są malutkie skarpetko. Jak odzyskam aparat to wkleję wam zdjęcie:)
 
o nareszcie taki watek :-) dzisiaj siedzialam i czytalam na lutowkach wlasnie teaki temat... ;-) ja to ak dzisiaj sie okaze ze jest wszystko dobrze i nie wiem jak lekarz bedzie mi wstanie powiedziec w najblizszym czasie plec to jak bede wiedziala to chyvba pojde cos kupic juz :-) jakies male skarpeteczki albo jakis milutki malutki kocyk albo reczniczek :-) ale ja bym chciala corunie no :-) a tak to od kilku miesiecy moj ma upatrzone lozeczko na allegro ale fajne bo ma szuflade na dole przynajmniej bedzie gdzie ciuszki trzymac :-)
 
no to i tak dobrze bo sie nie walaja gdzies na meblach ;-) ja mam malutki pokoik drugi takze lozeczko sie zmiesci ale jakas szafka to nie bardzo no i kraba bede musiala wyeksportowac stamtad
 
Dobrze zrozumiałam missiiss - KRABA? Hodujesz w domu kraba? :-) Fajnie! Ja postanowiłam do końca I trymestru nie kupowac ciuchów ciążowych ani nic dla dziecka. To już niedługo, więc pewnie wkrótce na coś się skuszę ;-) Mam też duzo obiecanych rzeczy, nawet ostatnio trochę się zmartwilam, że moje koleżanki tak hojnie pragna mnie obdarować wszystkim, że nic nie będę mogła sama sobie kupić :sorry2: :-)
 
osobiście nie kupiłam nić, ale moje sistery - nałogowe szperaczki secondhandów kupiły mi już kilka śpioszków i śpiworek do wózeczka:-)
postaram się wkleić zdjęcia
zamierzam kupowac rzeczy, ja tylko poznamy płeć, czyli nie wiem kiedy, bo nie doczytałam od którego tygodnia jest to możliwe;-)
 
fajnie sie macie... :sorry2:
uwielbialam te zakupy dla dziecka (praktycznie glownie na Allegro) no i efekt jest taki, ze mam mnostwo ubranek po synku - wiekszosc (zwlaszcza tych z okresu noworodkowego) wyglada na nieuzywane, wiec wiadomo ze tym razem zakupy dla Maluszka bede robic sporadycznie :blink:
 
reklama
ja jeszcze nic nie zaczelam kupowac, ani nie mam zadnych ubranek w spadku po kims z rodziny, ale nie moge sie doczekac zakupow dla mojego maluszka. Teraz jeszcze troszke za wczesnie ale kolo 5 miesiąca to mysle ze powoli mozna kupowac jakies ubranka. Tak sobie mysle ze bede kupowac raczej neutralne kolory, zeby pozniej nadawalo sie dla drugiego dziecka jak bedzie innej plci niz pierwsze, a ewentualnie po narodzinach moze podostajemy od bliskich ubranka w kolorach odpowiadających plci dzidziusia
 
Do góry