reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
ja mam podgrzewacz z funkcja sterylizatora...się zobaczy czy się przyda:-D

i jutro wreeeeeeszcie jedziemy po wózek:-D:-D:-D

jesli na miejscu będzie nasz kolor, wkleję fotki
Mag a na jaka bryke w koncu sie zdecydowaliscie???
U nas turkus zostal wyparty przez blekitno-niebieski :-)
Bedzie w weekend w koncu! Juz sie nie moge doczekac :-)
 
Dziewczyny jedno pytanie: Laktacyd ma byc jako emulsja czy płyn ..???ktoras juz o to pytala ale chyba nie uzyskała odpowiedzi.
 
Mag a na jaka bryke w koncu sie zdecydowaliscie???
U nas turkus zostal wyparty przez blekitno-niebieski :-)
Bedzie w weekend w koncu! Juz sie nie moge doczekac :-)

kochana któryś z tych:
:: F I R K O N ::
:: F I R K O N ::
:: F I R K O N ::

skłaniam się ku drugiemu, bo ma przekładaną rączkę:-D
no i wszystkich kolorów nie ma na stronie, więc musimy się zastanowić w sklepie:-D


EDIT: Agus27 chyba obojętne z tym lactacydem:tak:
 
Mag007 bardzo ladny :-) No i kolorowy zawrot glowy :szok::-D
Ja jestem zachwycona wozkami z dwoma skretnymi kolami, probowalam i jak dla mnie sa super :tak:
 
Mag007 bardzo ladny :-) No i kolorowy zawrot glowy :szok::-D
Ja jestem zachwycona wozkami z dwoma skretnymi kolami, probowalam i jak dla mnie sa super :tak:


tabasia, ja tez wolałabym skrętne, ale mój M coś marudzi:sorry2:
na szczęście ja mam kasę na wózek, a po drugie i tak mi niczego nie odmówi se,se,se...;-);-);-)
 
Dziewczyny jedno pytanie: Laktacyd ma byc jako emulsja czy płyn ..???ktoras juz o to pytala ale chyba nie uzyskała odpowiedzi.
Myślę, że wszystko jedno. Emulsja jest do codziennego stosowania, a płyn to już taki trochę lek na podrażnienia itp. A po porodzie to będzie jedno wielkie podrażnienie.
 
a ja mam pytanie co do tego tantum rosa, bo któraś mówiła, że bierze te saszetki do szpitala.
A jak to "przyżadzacie" bo tam trzeba to wymieszać z pół litrem wody, to co do butelki to bierzecie??

a co do skrętnych kół - to zawsze można je zablokować. Jak dla mnie te wózki prowadzi się idealnie...
 
reklama
Tak, ja rozrobię jedną saszetkę w takiej butelce z dzióbkiem, a resztę będę już rozrabiać w szpitalu z kranówką, bo przecież nie będę latać po przegotowaną cały czas. Myślę, że wielkiej różnicy to nie zrobi:tak:
 
Do góry