reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
Wybralam sie dzisiaj do sklepu smykus czy cos...od wejscia zostalam zaatakowana przez przemile Panie ktore mi wciskaly laktatory...matko kochana opedzic sie nie moglam. Jeszcze pol biedy gdyby udzielaly jakis konkretnych odpowiedzi na pytania ale to bylo chamskie wrecz wciskanie towaru i teraz mam taki metlik w glowie ze naprawde.. Potem lazily za mna po calym sklepie co chwile zaczepialy i cos tam proponowaly...nie moglam sie spokojnie porozgladac i w efekcie kupilam tylko smoczki z TT i Lovi i spioszki sztuk 2...do wozkow nawet nie doszlam bo mialam centralnie dosc tej nachalnej obslugi:no: Zakupy w necie sa zdecydowanie przyjemniejsze :p
 
O tak .tez nie lubie takiej obslugi....
Ja dzis tez znow cos na allergo kupilam: butelke antykolkowa TT, termoopakowanie do niej, przescieradla nieporzemakalne, ktore polecala chyba Ania//, kocyk cieply do wozka, okrycie kapielowe,
MinnieMe super wyprawka:-)
 
Ostatnia edycja:
Elleni ochraniacz jest z tej strony Baby Bedding | Crib Bedding Sets | Custom Baby Bedding Sporo na niego czekalam i zaplacilam niemalo, ale te sklepowe wogole nie przypadly mi do gustu, a tam mozesz sobie zaprojektowac sama. Niestety nie umiem szyc na maszynie, ale musze to zmienic, bo pojde z torbami :p Fotelik byl juz razem z baza w komplecie i nie zauwazylam w sklepach zeby sprzedawali inaczej, wiec jestem bardzo zadowolona, bo tez nie wyobrazam sobie za kazdym razem bawic sie w zapinanie pasow. Dla starszych dzieci sa super foteliki, ktore sie obraca i odpina sie dziecko twarza do drzwi. To juz wogole genialna sprawa :D

Choco skarpetusie kupilam tu gdzie mieszkam w kanadzie w sklepie w stylu polskiej biedronki :)

Sawi gondoli nie kupuje. Uwazam, ze to rzecz zbedna. Fotelik jest odpowiednio wyprofilowany, bezpieczny i wygodny. Inaczej nie bylby dopuszczony do uzytku. Poza tym dziecko na plaskim nalezy sie w domku, a im starsze, tym bardziej ciekawe swiata. Mysle, ze kupno gondoli na 3 miesiace to zbedny wydatek, ale zapewne kazda z nas moze miec inna opinie ;)
 
MinieMe no cena zabójcza ! ale za to jaki efekt, bomba normalnie ! a te różowe na stronie... ehhh-piękne. Mogę jedynie oko nacieszyć bo nie wydam tyle na ochraniacz :(
 
W przeliczeniu na zlotowki sama bym nie wydala tyle, ale w porownaniu do zarobkow w kanadzie cena nie jest najgorsza. W sklepach widzialam drozsze ;)
 
Na dluzej jak na godzine i tak na spacery nie powinno sie chodzic z takim maluszkiem ;) wiec na pewno nie zaszkodzi
 
reklama
Na dluzej jak na godzine i tak na spacery nie powinno sie chodzic z takim maluszkiem ;) wiec na pewno nie zaszkodzi
a czemu dłużej nie powinno?
to ja łamałam tą zasade,
strsza córka urodzona w listopadzie i mrozy były straszne,jak był mróz pow. 10st. to wychodziłam na godzinkę a juz poniżej to potrafiłam 2-3h chodzić.
a jak my rodzimy we wrześniu to luksus,pół dnia można przesiedzieć
 
Do góry