reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

ogromniaste gratulacje dla siedzących księżniczek i książąt :-D silne te nasze dzieciaczki, choć moja Lenka próbuje ale jeszcze nie ma dość siły by się podnieśc i utrzymać :rofl2: polega jeszcze na rączkach rodziców :-)
 
reklama
Aina gratuluję:) Fajnie że Jaśko już siada, a jak się cieszy z nowej umiejętności :):*

Jaipur opis podchodów do odciągnięcia gilunków rewelka :-D U mnie Igi też wyrywa tą końcówkę, kopie nas i wrzeszczy, ale tylko wieczorem:eek: W dzień bez problemu wyciągamy smarki :)

Sylwia gratuluję drugiego Oskarowego ząbka :)

Matusia :-D no to kiedy Majce ta szyjka urośnie ?:-D Gratuluję siedzenia :)

Ania no to "cześć" dla Dareczka :):) Pilnuj mamuśka żeby Ci syn nie uciekł :)

Mandrzejczuk
Oskar świetnie siedzi :)

Hope Jagoda siadła i patrzy ..a na co ??:-D

Agnieszka wygadany Ten Igorek :tak:

U mnie Igi już bez problemu wstaje w łóżeczku i zaczyna kombinować z przemieszczaniem się. Przesuwa rączki nóżki ..widać chłopak kombinuje z chodzeniem :) Pozycję do czworakowania robi na wyrku na podłodze posuwa jak raczek na brzuchu :)
 
sylwia gratulujemy :)
ja kiedyś muszę ubrać Mikiego w dres polarowy i puścić na podłogę, będzie lśnić :) taki pełzaczek z niego :) i powoli przymierza się już do raczkowania
 
reklama
Do góry