reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

reklama
Gratulacje i zdrowka!!! Rozumiem sn?

Teraz kolej chrzaszcz hope i ja [emoji16][emoji16][emoji110][emoji4]chyba
U nas sn mam nadz ze Franco bedzie chcial
Nawet mi nie przypominaj, bo już na samą myśl w gacie ze strachu robie.[emoji4] Budzę się w nocy, latam do toalety, coś mnie zaboli to już wpadam w panikę i wtedy nakręcam się jeszcze bardziej...ta końcówka mnie wykonczy psychicznie...im człowiek starszy tym glupszy[emoji6]podchodzi do wszystkiego zupełnie inaczej w moim przypadku inaczej znaczy: panika[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nawet mi nie przypominaj, bo już na samą myśl w gacie ze strachu robie.[emoji4] Budzę się w nocy, latam do toalety, coś mnie zaboli to już wpadam w panikę i wtedy nakręcam się jeszcze bardziej...ta końcówka mnie wykonczy psychicznie...im człowiek starszy tym glupszy[emoji6]podchodzi do wszystkiego zupełnie inaczej w moim przypadku inaczej znaczy: panika[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Spokojnie juz masz donoszona ciaze
Wiec jak zlapie no to porod bo juz gotowa jestes na bank typu wozek fotelik ubranja torba

Pomysl mnie rok temu nikt sie nie spidziewal emergenza cc i cisnela sie w 35 tc z ktg 195;((mialam wszy gotowe bo wiefzialam o ciazy zagrozonej od 12 tc ( lozysko przodujace)

Ale wszy ok 9 dni i do domu
Teraz mam nadz donosze i wyjde po dwoch dniavh do domu

Nie powinnas az tak sie stresowac a jesli chcesz wywowac to pizza z chili I sex heja[emoji38]
 
Gratulacje i zdrowka!!! Rozumiem sn?

Teraz kolej chrzaszcz hope i ja [emoji16][emoji16][emoji110][emoji4]chyba
U nas sn mam nadz ze Franco bedzie chcial
Tak sn.Byl to najciezszy mój poród. Jestem filigranowa dwie pierwsze dziewczynki ważył 2800 ,3200 a Ola 3500 i było to już dla mnie stanowczo za dużo. Poród trwał 9godzin 40minut.Gdyby nie mój partner nie dałabym rady.
Trzymam kciuki za Was kochane
 
Tak sn.Byl to najciezszy mój poród. Jestem filigranowa dwie pierwsze dziewczynki ważył 2800 ,3200 a Ola 3500 i było to już dla mnie stanowczo za dużo. Poród trwał 9godzin 40minut.Gdyby nie mój partner nie dałabym rady.
Trzymam kciuki za Was kochane

No to ja z moimi biodrami jeniffer Lopez dam rade nawet 4 kg urodzic co [emoji23][emoji23][emoji23][emoji7]

Piwaznie to na grupie naturalnie Po cc kobiety rodza po 4209 czytam to mnie pipka boli
Pisza tez ze chlopcy wieksi hmmmm no zobaczymy mojego byczka

Trzymaj trzymaj
 
reklama
Do góry