reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

@SocPat jakie robiłaś badania? My sobie jednak daliśmy czas jakieś 4 miesiące i próbujemy nadal. Więc trzymajcie kciuki. Oczywiście w poprzednim cyklu wredota przyszła. Może ten cykl będzie szczęśliwy. Dopiero mam 10 dc. więc najlepsze dni przed nami. Gratulacje dla wszystkich ciężarnych.
Tsh 4,86... i wróciłam do badań z 2016 krzywą glukozy i insuliny... już wtedy było nie tak. Myślę, że teraz jest gorzej. Ciągle spać mi się chce, jest mi zimno, tyję. Może to już cukrzyca.
No nic zobaczymy w sobotę. Wizyta u endoprofesorka, wymuszę na nim skierowanie na krzywe. Koniecznie. Nie popuszczę ;)
Kciuki trzymam!
No my też jeszcze się nie poddajemy...
I tak trzymac dziewczyny idzcie na spontan i napewno sie uda. Trzymam kciuki.:)
 
reklama
Jestem na grupie naturalnie po cc z polski

I to w pl pozwalaja na sn po cc
Tzn tutaj matka ma wybor

Powinnam doprecyzować u nas, czyli w naszym szpitalu ;)

A jak to w UK wygląda? Lekarze i położne przychylne sn po cc? To się realnie większości udaje?

@SocPat wciąż w Was wierzę :) I w pozostałe staraczki też!
 
Powinnam doprecyzować u nas, czyli w naszym szpitalu ;)

A jak to w UK wygląda? Lekarze i położne przychylne sn po cc? To się realnie większości udaje?

@SocPat wciąż w Was wierzę :) I w pozostałe staraczki też!
Dziękuję za wiarę!!! ❤❤❤
Ja jak na razie wiarę straciłam. Za to weszłam na wagę w zeszłym tygodniu i od 6 dnia codziennie rower stacjonarny minimum 30 minut i ograniczenia w żarciu! Masakra...
 
Powinnam doprecyzować u nas, czyli w naszym szpitalu ;)

A jak to w UK wygląda? Lekarze i położne przychylne sn po cc? To się realnie większości udaje?

@SocPat wciąż w Was wierzę :) I w pozostałe staraczki też!

Uk opuscilam 6 msvy temu ;), teraz niemcy
Nie znam opini ile sn po cc sie udaje w de ale zapytalam i porod w wannie I dr ok no problem tylko wazne essze zdrowie caly 3 trymestr lozysko cisnienie brak cukrzycy glowka w dole nic nie mowil ze jestem pare msvy po cc mimo ze wie ;))
 
Dziękuję za wiarę!!! ❤❤❤
Ja jak na razie wiarę straciłam. Za to weszłam na wagę w zeszłym tygodniu i od 6 dnia codziennie rower stacjonarny minimum 30 minut i ograniczenia w żarciu! Masakra...
Witaj w klubie x ta cholerna waga.Tez musze cos x tym zrobic wiadomo na dzien dobry ograniczemie ,lepiej powiedziec niz zrobic
 
Dziękuję za wiarę!!! ❤❤❤
Ja jak na razie wiarę straciłam. Za to weszłam na wagę w zeszłym tygodniu i od 6 dnia codziennie rower stacjonarny minimum 30 minut i ograniczenia w żarciu! Masakra...
Ja też wierzę że się uda.
Kochana chętnie przyjmę jakieś 10kg od Ciebie.Dwa tygodnie po porodzie a ja znów mieszczę się w fuge ;-)
 
Ja się nie ważę, wiem, że ciąża itd ale tak jak tyję teraz, to jeszcze nie tyłam. Po trzy kilogramy w miesiącu . U lekarza niestety muszę stanąć na tym urządzeniu z piekła rodem.

W ogóle ciąża z chłopcem mi nie służy. Wbrew obiegowej opinii to właśnie dziewczynki zniosłam świetnie. Facet daje mi popalić od samego początku. On jeszcze nie wie jaką broń mama posiada, żeby wyrównać rachunki :p;)

Peugeotka no to powodzenia, żeby się udało tak jak zaplanowałaś!
 
Witaj w klubie x ta cholerna waga.Tez musze cos x tym zrobic wiadomo na dzien dobry ograniczemie ,lepiej powiedziec niz zrobic
No nie jest lekko, ale muszę spróbować... 106 kg, masakra...

Ja też wierzę że się uda.
Kochana chętnie przyjmę jakieś 10kg od Ciebie.Dwa tygodnie po porodzie a ja znów mieszczę się w fuge ;-)
Fajnie, bierz chociaż 10 kg ❤❤❤❤
 
Ja się nie ważę, wiem, że ciąża itd ale tak jak tyję teraz, to jeszcze nie tyłam. Po trzy kilogramy w miesiącu . U lekarza niestety muszę stanąć na tym urządzeniu z piekła rodem.

W ogóle ciąża z chłopcem mi nie służy. Wbrew obiegowej opinii to właśnie dziewczynki zniosłam świetnie. Facet daje mi popalić od samego początku. On jeszcze nie wie jaką broń mama posiada, żeby wyrównać rachunki :p;)

Peugeotka no to powodzenia, żeby się udało tak jak zaplanowałaś!
Ach te chłopaki, same kłopoty z nimi ;) od małego ;) :D
 
reklama
Dziewczynki melduje tylko, że mam już wyznaczony termin cc. Do szpitala idę 31 stycznia. Cesarka ustalona na 1 lutego ale jeśli lekarz prowadzący moja ciaze wyrobi się to moze rozwiążą ciaze 31 stycznia.
Pozdrawiam Was.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry