reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam 40 lat i co z tego

@MarM gratuluję! Brawo! :-) :):-) :):-) :)

@SocPat kochana, brak kasy czy sił?

@Peugeotka36 a możesz sn po tak krótkim odstępie czasu od cc? U nas chyba jest inna polityka.

Moje ostatnie dziecko 3650, więc mogę spodziewać się ktosia większego:rolleyes2::wink:

Gratuluję kolejnych dwóch kresek, serce rośnie :-D

Brak sił, kasy. Zasypiam w pracy, zasypiam w tramwaju, zasypiam przed telewizorem. Masakra.
W niedzielę test negatywny, czekam na @. Dzisiaj coś się pojawiło, ale na chwilę, potem trochę brązowego brudu i koniec... To był mój okres??? Chyba nie wiem co jest grane... Mój organizm mnie zadziwia :)
Chciał nie chciał, jutro znowu muszę zrobić test...
 
reklama
@MarM gratuluję! Brawo! :-) :):-) :):-) :)

@SocPat kochana, brak kasy czy sił?

@Peugeotka36 a możesz sn po tak krótkim odstępie czasu od cc? U nas chyba jest inna polityka.

Moje ostatnie dziecko 3650, więc mogę spodziewać się ktosia większego:rolleyes2::wink:

Gratuluję kolejnych dwóch kresek, serce rośnie :-D

Wlasnie w polsce to respektuja hih sn po cc nazywaja vbac;)
Kobiety w pl rodza po 4 kg bobo Po cc ;)
Tu w de dala mi wolna droge i chce rodzic w wodzie;)
 
1515616028-d47b247de0d179b5-aaaaaa.jpeg

Lepsze niz ja
 
U nas zalecają po CC ciążę po 1,5 roku, najwcześniej, bardzo rzadko potem poród siłami natury, tylko kolejne cc i nie więcej niż 3 takie ciąże. Może dlatego mamy najwyższy wskaźnik cc w europie, jesteśmy ciągle daleko w tyle za resztą.
 
U nas zalecają po CC ciążę po 1,5 roku, najwcześniej, bardzo rzadko potem poród siłami natury, tylko kolejne cc i nie więcej niż 3 takie ciąże. Może dlatego mamy najwyższy wskaźnik cc w europie, jesteśmy ciągle daleko w tyle za resztą.

Jestem na grupie naturalnie po cc z polski

I to w pl pozwalaja na sn po cc
Tzn tutaj matka ma wybor
 
Brak sił, kasy. Zasypiam w pracy, zasypiam w tramwaju, zasypiam przed telewizorem. Masakra.
W niedzielę test negatywny, czekam na @. Dzisiaj coś się pojawiło, ale na chwilę, potem trochę brązowego brudu i koniec... To był mój okres??? Chyba nie wiem co jest grane... Mój organizm mnie zadziwia :)
Chciał nie chciał, jutro znowu muszę zrobić test...
I co robiłaś test
 
@SocPat jakie robiłaś badania? My sobie jednak daliśmy czas jakieś 4 miesiące i próbujemy nadal. Więc trzymajcie kciuki. Oczywiście w poprzednim cyklu wredota przyszła. Może ten cykl będzie szczęśliwy. Dopiero mam 10 dc. więc najlepsze dni przed nami. Gratulacje dla wszystkich ciężarnych.
 
reklama
@SocPat jakie robiłaś badania? My sobie jednak daliśmy czas jakieś 4 miesiące i próbujemy nadal. Więc trzymajcie kciuki. Oczywiście w poprzednim cyklu wredota przyszła. Może ten cykl będzie szczęśliwy. Dopiero mam 10 dc. więc najlepsze dni przed nami. Gratulacje dla wszystkich ciężarnych.
Tsh 4,86... i wróciłam do badań z 2016 krzywą glukozy i insuliny... już wtedy było nie tak. Myślę, że teraz jest gorzej. Ciągle spać mi się chce, jest mi zimno, tyję. Może to już cukrzyca.
No nic zobaczymy w sobotę. Wizyta u endoprofesorka, wymuszę na nim skierowanie na krzywe. Koniecznie. Nie popuszczę ;)
Kciuki trzymam!
No my też jeszcze się nie poddajemy...
 
Do góry