reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-)

Odnośnie Grey'a 14 lutego jest premiera w kinie ale raczej się nie wybieramy ;) przymierzam się za to by pójście do kina na "Uprowadzona 3" podobały mi się 2 poprzednie części :)

S.E.C.R.E.T co to ? Kryminał?

Kati co rozumiesz pod pojęciem ostry kryminał ? Masterton ma ostre kwestie kryminalne i paranormalne
 
reklama
Angi (s.e.c.r.e.t.) taki z tego kryminal jak i Greya :p hihi Erotyk ;)

Na Greya ide do kina! Mam obiecane :D nananana! A na uprowadzona 3 tez ide bo 2 pierwsze czesci byly swietne :) i jeszcze ide na Pingwiny z Madagaskaru bo na ferie przyjezdza do mnie 7 letnia corka kuzyna ;)
 
Aaaa ok ok to taki z tego sekret ;) he he
No ja chciałam ale szybciej mojego wyciągnę na Uprowadzoną niż na Greya :/ nawet planowałam ściągnąć kumpele z Trójmiasta no ale walentynki ;) he he Na Pingwiny to już nie bardzo mi się chcę bardziej byłam ciekawa filmu bajki pt "Czarownica" nie powiem nawet fajne ale poczekałam aż na UPC było dostępne.
 
Ja obiecalam cos mojemu po grey`u ;) wiec idzie i to nawet chetnie ;) hihi
Na pingwiny pojde z Martusia bo bedzie u cioci na ferie wiec obowiazkowo kino, popcorn, cola, zelki i McDonald`s ;)
A na uprowadzona moj nie chce isc bo mu sie 2ka nie podobala... ale i tak go wyciagne ;) juz taka ze mnie wredota :p
 
reklama
my oglądamy w domu, w kinie to zawsze ktoś gada albo szeleści jedzeniem... (;
ja to uwielbiam horrory i thrillery, i animowane :D ale oglądamy też sporo dramatów.
 
Do góry