reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po godzinach...zainteresowania, hobby, książki - wszystko :-)

Ja tam wole kino, zupelnie inny klimat a teraz tak malo ludzi chodzi do kina, ze najczesciej sie w pustej sali siedzi. Kiedys mi sie trafilo, ze sami w 2ke bylismy na filmie....
 
reklama
hahaha na Greya to już wczoraj bilety kupiłam ;-D

Olga jasne, chętnie, :-) napiszę Ci jak mi sie skończą pomysły na obiady ;-)

co do ozdóbek to mam fajny pomysł na kurczaka ze skarpetki, ale nie mogę nigdzie dostać żółtych skarpetek... w ostateczności białe pomaluję spreyem żółtym. Jak zrobie to pokażę
 
a ja uwielbiam skandynawskie kryminały -Jo Nesbo wymiata ;) Camila Läckberg też , medyczne thrillery Robina Cooka, czasem babskie czytadła typu Szwaja i Michalak .....często podbieram książki starszakowi i uzupełniam(lub powtarzam literature młodzieżową )

a kocham swoją pracę - pracuję z papierem ,tworzę kartki,albumy...oraz co prawda ostatnio rzadziej ale robię też biżuterię a zwłaszcza biżuteryjne zakładki do ksiażek ;)
 
kati83- książka "zamień chemię na jedzenie" jak dla mnie jest fenomenalna. Rok temu przypadkiem na nią trafiłam i dzięki niej zmieniłam swoje żywienie:). Na dzień dzisiejszy tak jak ty piekę chleby a do tego udało mam stałą dostawę swojskiego mleka, z którego robię sery, jogurty, kefiry. Z chęcią przeczytam pozostałe książki które zaproponowałaś-dzięki!:-)
 
aneczka ja też biorę swojskie mleko, napisz na "kulinarnym" jak robisz te przetwory :-) plissss
mogę poszukać jeszcze w mojej kolekcji książek i napisać coś ciekawego :-)
 
reklama
kati83- napiszę tylko wieczorkiem bo dziś do późna w pracy...
Jeśli uda Ci się znaleźć jeszcze jakieś książki to bardzo chętnie je przeczytam:)
 
Do góry