reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama po raz 3 ...:)

oliwka_11

Moderatorka mama X 3 i 👼
Dołączył(a)
17 Styczeń 2008
Postów
5 269
Miasto
okolice W-wy
Witam chciałabym nawiązać kontakt z mami które planują trzecią pociechą bądż są już w ciąży.Ja planuje 3 dzidzie i jesteśmy w trakcie starań.Myślę że to najlepszy czas bo różnica wieku nie będzie duża.Jeżeli są tu takie mamuśki to proszę o odzew.:-)
 
reklama
ja bede mama po raz 3.Teraz jestem w ciazy,oj jak fajnie ze nie tylko ja chcialam miec wiecej niz 3 dzieci...;-):-)
 
Miło mi że się odezwałaś ,chciałabym wymienić z tobą swoje obawy co do 3 dziecka noi oczywiście co do naszych dzieci mam nadzieję że znajdzie się więcem mamusiek.
 
Cześć ,
mam 2 córeczki z pierwszego związku
i ...........właśnie - chciałabym i boje się
z moim partnerem postaraliśmy się o dzidzię , ale niestety we wrześniu poroniłam
to była moja 4 ciąża (bo przed córkami straciłam pierszą ciążę)
Teraz się waham , ale bardzo bym chciała ..... może Wy mi dodacie wiary.
 
Cześć ,
mam 2 córeczki z pierwszego związku
i ...........właśnie - chciałabym i boje się
z moim partnerem postaraliśmy się o dzidzię , ale niestety we wrześniu poroniłam
to była moja 4 ciąża (bo przed córkami straciłam pierszą ciążę)
Teraz się waham , ale bardzo bym chciała ..... może Wy mi dodacie wiary.

Wiem co czujesz bo ja pierwszą ciąze też poroniłam ,w 8 tyg.A po tym poronieniu pragnełam dziecka jeszcze bardziej ,nie ma reguły że tym razem się nie powiedzie,ponieważ masz już 2 córeczki.głowa do góry ,trzeba się starać
 
obawy sa zawsze,ja sie martwie ze z 3 dzieci nie bede miala czasu na nic poza gotowaniem,praniem i sprzataniem.Przeraza mnie fakt ze nerwowo moge nie wytrzymac,w sensie ze popadne z jakas depresje i przestane o siebie dbac...mam nadzieje ze jednak damy wszystkie sobie rade...:-)
 
obawy sa zawsze,ja sie martwie ze z 3 dzieci nie bede miala czasu na nic poza gotowaniem,praniem i sprzataniem.Przeraza mnie fakt ze nerwowo moge nie wytrzymac,w sensie ze popadne z jakas depresje i przestane o siebie dbac...mam nadzieje ze jednak damy wszystkie sobie rade...:-)


Między twoimi dzieciaczkami będzie spora różnica wieku więc myśle że córeczki czasem dopatrzą ci maleństwa.Ja widze po swojej Oliwce jaka jest opiekuńcza ,jak Bartek coś zbroi to mnie woła i mówi co i jak a jest między nimi 11 mc.
A i ja nie przestałam o siebie dbać więc myśle że dasz rade ...musimy się wspierać .
 
obawy sa zawsze,ja sie martwie ze z 3 dzieci nie bede miala czasu na nic poza gotowaniem,praniem i sprzataniem.Przeraza mnie fakt ze nerwowo moge nie wytrzymac,w sensie ze popadne z jakas depresje i przestane o siebie dbac...mam nadzieje ze jednak damy wszystkie sobie rade...:-)
mam podobnie , chociaż jak Oliwka mówi , dziewczynki są już duże i świetnie zajmują się sobą. U mnie dochodzi jeszcze obawa o ewentualny powrót do pracy , bo narazie całkiem fajnie mi idzie i jestem zadowolona . No i mój T chyba narazie po tym poronieniu trochę się wystraszył , nic nie wspomina , a seksik musi być całkowicie bezpieczny . Czekam cierpliwie na jakiś odzew z jego stony , bo ja już swoje powiedziałam i on dobrze wie ,że ja nie mam zbyt dużo czasu - stuknie mi 34 w tym roku. No to się wygadałam .......bo nie mam do kogo. Pozdrawiam Was gorąco
 
reklama
To i ja się do was dołączam sama nie wiem jak moi chłopacy zareagują na wieści o bobo ale powiem im już jak będzie widać brzusio bo 8-9 m-cy czekania to dla nich bardzo długo.Starszy synek o dzidzi ( brat który ma już 4 latka) dowiedział się jak dzidzia była już 5 m-cy w brzuchu mamusi i czekał z niecierpliwością na dzidzie do dziś pamiętam jak chciał ze mną dzidzie kąpać ale miał wtedy zaledwie dwa latka więc jego pomoc polegała na patrzeniu :)
Teraz nie wiem jak obaj synkowie zareagują na wieść o nowym członku rodziny.
Chłopaki są już duże więc pewnie z chęcią będą pomagać przy dzidzi.
Koleżanka ma córkę 7 letnią i półroczna druga córcie i starsza przepada za mała lubi się z nią bawić rozśmieszać ją a nawet karmić mleczkiem ale może chłopcy mają inne podejście do dzidzi nie wiem...
 
Do góry