reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama u lekarza

wróciliśmy.... next kg w niedzielę... rozwarcie na palec- na opuszek!!! , szyjka ma jeszcze długość jakie 1.5 cm, skurcze-mikro skurcze raczej.... doopa!! koleżanka z terminem na dzien kobiet wczoraj urodziła, znajoma z kwietnia już po cc, wszyscy rodzą tylko ja nie...:-:)-:)-( po badaniu lekarz stwierdził, że te rzekomo wody to odchodzenie czopa śluzowego jedynie... ja-cierpie-dole!!!!
nie zbywają mnie, ja po prostu nie rodzę!!!:angry::angry::angry::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Widze Martussa że masz podobne objawy, mi coraz więcej śluzu wychodzi i mam nadzieje ze poród jakos do niedzieli sie rozpocznie. Niechciałabym żeby mi wywoływali, chociaż w niedziele mam następne KTG więc się wszystko okaze. Bede wtedy 8 dni przeterminowana, chociaż lekarz dawał mi do pordu 10 dni
 
reklama
Widze ze jeszcze sobie poczekam, chociaż noce są coraz bardziej uciążliwe-plecki, brzuch boli i do tego non stop biegam do toalety. Chciałabym już zobaczyć maleństwo.
 
Ja mam dzisiaj wizytę u gina. Zobaczymy co mi powie, jak tam sytuacja się rozwija. Czy bardziej prawdopodobny jest najbliższy poniedziałek czy jeszcze ze dwa tygodnie się poturlam? Jak na razie nic nie wskazuje na szybkie rozwiązanie, ale poprzednim razem też nic nie wskazywało i mnie z zaskoczenia wzięło.:tak:
Mój Małżon mówi, że ja to chyba na ulicy urodzę, bo bez przerwy gdzieś biegam i coś załatwiam :-D:-D:-D
 
Kurcze ja juz sama nie wiem komu mam wierzyć :-( Mój lekarz Gin powiedział mi w pon ze są 2 cm rozwarcia na drugi dzień w szpitalu stwierdzili 1,5 cm. I bądz tu mądry :confused2: Ale nic dzidzia aktywa ale widocznie synkowi się nie śpieszy. Dzieki Bogu ja nie mam zadnych strasznych dolegliwości wiec poczekam aż maleństwo samo postanowi wyjść , wcześniej starałam się przyśpieszyć to ale bez rezultatów dlatego od dzisiaj bedę cierpliwie czekać :-)
 
Martussa - ale to twoje maleństwo nieźle ćwiczy twoją cierpliwość, trzymaj się dzielnie, to już musi być bliżej niż dalej ;-);-)będzie dobrze

Mysia - no tak dwa dni to cała wieczność :tak: ja dziś jestem już cztery dni po terminie i coraz lepiej zaczynam to znosić, oczywiście na początku straszne rozczarowanie, ale tak sobie tłumaczę, że może skoro dłużej poczekam to w ramach rekompensaty będzie szybciej i mniej boleśnie :-D:tak: dobrze by było :-):-):-):-)
 
NinaK- no, w końcu kiedyś urodzę... wiecznie z brzuchem nie będę latać!!:rofl2::-D;-)
dziś stwierdziłam- wybaczcie rozpakowane mamusie;-);-);-)- że tylko takie dzieci, którym u mamusi jak u Pana Boga za piecem- nie chcą wychodzić!!
więc uznaję się od dziś nieskromnie za SuperExtraWybitnieKochaną Mamę!!!:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2: Wam też radzę, Nierozpakowane, takie myślenie- dobrze robi na psychę..:-):-):-)
mojemu dziecku tak tu dobrze, że ani myśli zmieniać lokal na większy;-);-);-)
 
Martussa jakoś słabo indukujesz :-D ilekroć tu wchodze to mam nadzieję, że ty w koncu już ... a tu doopa nic i nul :crazy::wściekła/y: bierz sie za rodzenie - wzywam po raz kolejny !!!
 
hehe ja mam to samo, za kazdym razem sprawdzam czy jest lub niedawno była Martussa :D
MOjemu synkowi widoczie nie było za dobrze w brzuszku, jak postanowil sie miesiac wczesniej ewakuowac. Ale ja sie baaardzo cieszę, ze tak szybko pokazal sie na swiecie :D Ja strasznie niecierpliwa jestem :D Zrobił nam wspanialą niespodziankę i skonczyły sie moje męczarnie...

Teraz grzecznie spi w łózeczku, a mamusia może na spokojnie skonczyc sesje :D
 
już nie wiem jak mam indukować!!:-D:tak::szok::rofl2: ona nie chce i już!:angry::angry::angry::angry:

żeby poprawić sobie humor zrobiłam zakupy:
APARTI_ KOMPLETY_SPECTRA_ 9_KOLORÓW (551251784) - Aukcje internetowe Allegro
APARTI_ LODOWE_KULE_11_KOLORÓW (551928135) - Aukcje internetowe Allegro
APARTI__ HIT__SEZONU __ 40 KOLORÓW_ (561201445) - Aukcje internetowe Allegro

i obiecuję, że będę Hance pożyczać!!:tak::tak::tak: tylko niech już się pokaże...

Aha- pytanko: Jej tętno na ktg wahało się od 120 do 160,czyli ok, a wskazanie TOCO bylo max 13 %- ktoś to kuma?:szok:
 
reklama
Właśnie wróciłam od gina i wszystko wskazuje na to, że dołączę do przeterminowanych mamusiek. Za oknami mróz i śnieg, więc dzidzia się nie spieszy. Pan doktor powiedział, że nie zanosi się na to żebym urodziła w ciągu najbliższego tygodnia. :-:)-:)-(
 
Do góry