reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

aenye no widzisz ;D, faceci sa po to m.in. aby jak nabroja to nas przepraszac. Ty myslisz, ze moj maz cokolwiek sie orientuje teraz ktory tydzien czy cokolwiek? Jemu w glowie jak wraca na weekend to brykanko. I nie bardzo moze zrozumiec, ze tak nie do konca ja mam ochote. On teraz sie orientuje, ze cos kiedys w grudniu ma sie urodzic. I to wszystko:). Jedynie, przez to, ze go nie ma w ciagu tygodnia, nie mam okazji sie klocic.
 
reklama
Hello
aeyne fajnie ze ci się podobał artykulik i mam nadzieje że Twoje mu też sie spodoba bo mój m niestety stwierdził że on wszystko wie i rozumie i nie musi czytać (no chyba ze po kryjomu czyta) :)))ale zobaczymy jak to bedzie w praniu.
ninusiaa ja miałam tak samo przy pierwszej ciąży uważałam na siebie ale nie tak jak teraz!!! Teraz każda drobnostka a już siedze na necie lub w książce i sprawdzam ;D
A ja dziwuchy czuje się dziśiaj o niebo lepiej niż ostatnio zaczełam eliminowac produkty które powodują wzdęcia i jak czuje głodzik zaspakajam go jakimś twarożkiem czy jogurcikiem i jest o wieleeeee lepiej.

Kate a Ty gdzie się podziałaś? Pewnie przygotowujesz się do Komuni córeczki:))
Mnie to czeka za 2 tygodnie ale już prawie wszystko mam gotowe, zostały tylko małe szczegóły no i oczywiście musze sobie coś kupić a z tym to moze być problem hihihi.
 
Hej koleżanki,

witam po długiej przerwie. Praca, praca, praca... Nauka... drugi fakultet kończy się, ale mam obronę za k. 1,5 miesiąca i tak nie mam czasu nawet na czytanie postów.

Narazie do zobaczenia... i pisania
 
kate Witaj no to faktycznie masz co robić niezazdroszcze:)), ale mam nadzieje że mi mo wszystko znajdziesz czasami kwadransik i wpadniesz do nas napisac co i jak z Toba i groszkiem. Pozdrowionka
Hanusia Witaj wśród nas i oczywiscie GRATULACJE zaraz Cie umieszcze na naszej liście

A ja powoli zaczynam się szykowac bo dziś kolejna wizyta u gin, mam nadzieje że znów bedę mogła podglądnąć moją kruszynke:)
 
hellou :)

jak ja kocham, jak swieci slonce! mam zawsze mnostwo energii i robie tyle rzeczy, ze normalnie nie robie nawet polowy ;-) dlaczego tak nie moze byc caly czas???????????????????? ja sie pytam ;-)

hanusia, gratulacje i zagldaj do nas :) buzka!

a ja tylko dwa dni do wizyty.... juz sie nie moge doczekac... nie wiem co myslec, ale generalnie sie ciesze :) :) :) wiec musi byc dobzie :) :) :)
 
Witajcie jestem po kolejnej wizycie u gina:)) A wiec tak: po krwiaku nie ma ani śladu  ;D mam troche twarda szyjke ale jest ok i co najważniejsze prostuje się ;D , wyniczki tez mam wporządku choć delikatnie podwyższone PH moczu wiec musze jesc kwaśne ( a dopiero co je wykluczyłam z mojej diety bo mam po tym wzdęcia :( ) Co na moje dolegliwości odnośnie problemów w wc to przepisała mi syropek o którym mówiła nonek (LACTULOSUM) No i oczywiście miałam szybki podgląd kruszynki czy zdrowo rośnie i pięknie machała moja kruszynka do mnie rączkami i nóżkami, az miałam łezki w oczkach. Luteine nadal biore i kolejną wizytę mam za 3 tyg bo pozniej moja gin ma urlopik. Ahhh i najważniejsze jak na początku straciłam 3 kilo tak teraz wróziłam do swojej wagi :-[ chyba nie musze pisac ile mi doszło.

..aeyne to jeszcze tylko 2 dni, a ja już nie moge sie doczekac kolejnej u mnie:))
 
czarna79 no syrpoek powinien pomoc. ja tez niestety musze lykac, na szczscie jest zjadliwy:). ja niestety mam wizyte jeszcze za tydzien, bo nie zdazylam zrobic wynikow. Juz nie moge sie doczekac...
Jutro mam WOLNE, rektor oglosil dzien rektorski!!! Niech zyja Juvenalia!
Uwielbiam jak swieci sloneczko!
 
reklama
ojejku..:)..az sie poplakalam..:)..Czarna jak czytalam Twojego posta to odrazu zobaczylam jak moj AL bym w brzuszku i mail 3 cm to tez do mamusi machamm nozkami i raczkami..jejku ale zazdrosze..:)..

trzymajcie sie i badzcie zdrowie niech male grudniowe dzieciaczki rosna nam pieknie..:)
 
Do góry