reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Niektóre kobiety od razu zachodza w ciaze po odstawieniu tabletek ale to zalezy od organizmu.. My tez sie staramy o drugie juz 4 cykl no ale narazie nic..
 
reklama
czytalam juz gdziec wczesniej ze najlepiej starac sie o dziecko 3 miesiace po odstawieniu tabletek anty... ale wypowiadaly sie rowniezm kobiety ktore zaszly w ciaze zaraz po odstawieniu tabletek i wszystko bylo ok, dzidzia cala i zdrowa... wydaje mi sie ze to zalezy od tego jak dlugo bralas tabletki... najlepiej odczekaj troche albo idz do gina i ona cie przygotuje do ciazy... moze zacznik brac kw. foliowy?? ja pamietam ze po odstawieniu tabletek mialam ogromne problemy z pokresem - mialam okres raz na ok 100 dni, czasami dluzej... dlatego uwazam ze tabletki anty to najwieksze swinstwo i juz napewno nie bede ich brac... jak sie jest mlodym to sie nie mysli o dziecku, o tym ze sie je kiedys bedzie chciaec a pozniej przez te ,,hormony'' ma sie problemy... oczywiscie nie tylko przez hormony ale po czesci to ich wina...
czyli tak jak napisalam.. najlepiej odczekac 3 miesiace...
ale mozliwe ze jestes w ciazy bo mozna zajsc w nia w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek..
 
Madzia 8310 gratulacje, czemun sie nie pochwalilas?
Milencia tobie tez gratuluje.
A ja zaczelam brac foli i witaminki, jeszcze 3 miesiace, jak ja sie doczekam?? Ech niecierpliwa jestem...
 
hej dziewczyny...
az wstyd sie przyznać ale całkiem zapomniałam tu napisać...tyle jest tych wątków że myślałam że tu już pisałam...dopiero dziś mi sie pokazał wytłuszczonym drukiem nasz wąteczek więc zaglądam...:zawstydzona/y:
Tak...udało nam się za pierwszym razem...jutro zacznie się 5 tydzień :tak:
Narazie czuję się dobrze...tyle że zmęczona...choć przed testem miałam wysoką temperaturę która mnie troche zmartwiła:-(...ale nie powinna zaszkodzić bo było dość wcześnie tym bardziej że teścik robiłam 2 dni przed spodziewaną miesiączka....
U lekarza byłam ale rodzinnego (jestem w UK tu jest inaczej)...a na spotkanie z położną muszę czekać do 8 tygodnia ciąży...mam nadzieję ze wytrzymam....
Filipek narazie nic nie wie...nie chce za wcześnie mu mówić...jak będzie brzuszek to mu wytłumaczę;-)
Buziaki dla was i szybkiego zafasolkowania.....:tak:
 
hej dziewczyny...
az wstyd sie przyznać ale całkiem zapomniałam tu napisać...tyle jest tych wątków że myślałam że tu już pisałam...dopiero dziś mi sie pokazał wytłuszczonym drukiem nasz wąteczek więc zaglądam...:zawstydzona/y:
Tak...udało nam się za pierwszym razem...jutro zacznie się 5 tydzień :tak:
Narazie czuję się dobrze...tyle że zmęczona...choć przed testem miałam wysoką temperaturę która mnie troche zmartwiła:-(...ale nie powinna zaszkodzić bo było dość wcześnie tym bardziej że teścik robiłam 2 dni przed spodziewaną miesiączka....
U lekarza byłam ale rodzinnego (jestem w UK tu jest inaczej)...a na spotkanie z położną muszę czekać do 8 tygodnia ciąży...mam nadzieję ze wytrzymam....
Filipek narazie nic nie wie...nie chce za wcześnie mu mówić...jak będzie brzuszek to mu wytłumaczę;-)
Buziaki dla was i szybkiego zafasolkowania.....:tak:
Ni naprawde jeszcze rz gratuluje i zdawaj kochana relacje rowniez tutj w naszym watku :tak:
Witajcie dziewczyny!
Mialam problemy z klawiatura, a pozniej operacja mojego meza i nie zagladalam na forum. Zaraz zaczne czytac.

A co sie mezowi stalo?
 
czesc wszystkim kobietkom.....jestem tu juz po raz drugi.....bylam krotko w ciazy bo zaledwie 11 tygodni,niestety poronilam samoistnie,teraz po odczekaniu 2 cyklow...staramy sie ponownie i juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze 2 kreski na tescie....
pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie:-D
 
czesc wszystkim kobietkom.....jestem tu juz po raz drugi.....bylam krotko w ciazy bo zaledwie 11 tygodni,niestety poronilam samoistnie,teraz po odczekaniu 2 cyklow...staramy sie ponownie i juz nie moge sie doczekac kiedy zobacze 2 kreski na tescie....
pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie:-D

i my trzymamy kciuki, napewno bedziesz miala swoja fasolke!
 
reklama
Do góry