reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Hej Mamusie :)
Ja dopiero mam wielka nadzieje, ze zostane mama kolejny raz (czekam na dwie kreski za kilka dni).
Napiszcie mi prosze jakiej dlugosci macie zwykle cykle, OM i kiedy sie przytulalyscie w ostatnim cyklu. Przeczytalam, ze thidien o tym napisala tylko.
Ja OM mialam 18 lipca. Przytulanka byly w 10, 11 i 12 dc. Cykle ostatnie mialam 27 i 28 dniowe.
Ja wiem, ze w ciaze nie zachodzi sie zawsze od razu, ale jak sie nie uda tym razem to moze w przyszlym cyklu powinny byc przytulanka w inne dni...
Mam nadzieje, ze sie odezwe za kilka dni a tymczasem zycze Wam wszystkiego najlepszego!
 
reklama
Ameryka a korzystasz z testów ovu? polecam, one najlepiej wyznaczaja owulacje a wtedy najlepiej się starać :) bo nie zawsze przecież owulacja jest ok. 14 dnia nawet przy 28 dniowych cyklach :)
ja mam cykle znacznie dłuższe ale staraliśmy się na 2 i 1 dzien przed owulacją, choć chciałam na 3 i 2 dni przed, ale spłatała nam figla :D
 
polisia Dziekuje za odpowiedz. Przyznam, ze szkoda mi troche kasy na te testy. Moze sie jednak skusze w nastepnym cyklu... A tez musze przyznac, ze chcialabym bardzo coreczke, wiec powinnam sie przytulac z kilka dni przed ovu...
 
agutka - dziękuję bardzo za pochwałę - starałam się jak mogłam :-)

Ameryka - najlepszym sposobem jest próbować przez prawie cały cykl (odliczając miesiączkę) ;-) Ja mam cykle po 28 dni, a wydaję mi się że wyszło nam równo na 14 dzień. Życzę owocnych starań :-)
 
Misiarska świetnie to zrobiłaś :tak:
Ola jak tam po wizycie?
Żabucha zdrówka :-) To chyba tylko herbata z miodem i czosnek Cię ratują :sorry:
Agutka ale mi narobiłaś smaka na faszerowaną paprykę ;-)
Ostatnio sama nie wiem co bym zjadła. Niby mi się chce a jak już jem to okazuje sie, że chyba nie tego mi się chciało :rofl2:
Ewelinka ja najbliżej mam do Wrocławia a to i tak prawie 150 km.

Ameryka ja mam 28 dniowe cykle, ale wydaje mi się że owulkę mam wcześniej niż 14 dnia. I teraz w sumie działaliśmy nieco przed ;-)
A moja pierwsza córcia jest z 8 dnia cyklu :szok:

Juz wszystko zjadłam i chyba robię sie głodna. Znowu po powrocie do domu będę myśleć co by tu zjeść :-D

Zanim Was wszystkie ogarnę to chyba trochę minie, więc przepraszam jak niektóre omijam.
 
Kochane u mnie niestety nie było wizyty. Pani doktor powiedziala ze ma mase pacjentek na dzisiaj i jeżeli u mnie nic zlego sie nie dzieje to mam przyjsć w swoim terminie czyli za tydzień. Kurde szkoda bo się tak nastawiłam. Wiem od siostry że jak sie z nia zagada to bierze na wizytę takie niezapowiedziane pacjentki no ale dzisiaj była pierwszy dzień po urlopie wieć nic dziwnego że masę ludzi miała. echh cóz czekam do przyszłego wtorku.

Ameryka - u mnie cykle były 28 dniowe i zawsze celowalam że owulka przypada na 14 dzień cyklu. I tak sobie celowałam przez półtora roku i zajsć w ciążee nie nmogłam. Wg. moich obliczeń to w tą ciaże zaszlam 10 dc. Takze znacznie wcześniej niz przypuszczałam ze powinnam.


A ja pojechałam z mama na zuakupy jedzeniowe i bleeeeee wszystko mi śmierdziało i na nic ochoty nie miałam. Jak już zdecydowałam się na wędlinkę to po powrocie do domu mnie odrzuciło. Sama już nie wiem co jeść. Jedyne co mi smakuje to jak mąż sobie cos przygotuje wtedy wisze przy nim i mu podjadam. wtedy jest pycha.
 
Szczerze to ja nie mam pojęcia kiedy miałam owulacje. W pierwszej ciąży DOKŁADNIE wiedziałam kiedy zaszłam w ciąże ;) a teraz nie i nawet mam podejrzenia (po śluzie), że owulacja była właśnie w okolicach 8-9 dnia, ale pewności nie mam, bo w połowie cyklu tez były przytulanki, więc w sumie nie wiem.. Dlatego nie mam podejrzeń co do płci, w pierwszej ciąży zrobiliśmy dziewczynkę dzień przed owulacją ;-) mi w sumie wszystko jedno co teraz będzie, ale wiem, że mój mąż chciał by synka, ale też nie ma ciśnienia, więc na luzie do tego podchodzimy :)
 
reklama
Do góry