reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Madzias udanego weekendu u rodzinki:happy:
Agniesiak udanych zakupów! :-)

Wszystkim życzę miłego dzionka a nawet wspaniałego całego weekendu! :tak:;-)
Buziaki
 
reklama
Hey Dziewczynki,

Wpadlam sie tylko przywitac i uciekam dalej do obowiazkow hihi musze nadrobic zaleglosci ciazowe, poza tym dzis wyjatkowo Tomus sie wyspal o 2 i tak do 6 bylo juz podsypianie i cyckanie wiec na nogach od 2 ... o 7 wstala Wika i gra gitara...Buziole dla wszystkich ciezarnych staraczek i Madzi mojej i Kacperka :-)
 
Hey Dziewczynki,

Wpadlam sie tylko przywitac i uciekam dalej do obowiazkow hihi musze nadrobic zaleglosci ciazowe, poza tym dzis wyjatkowo Tomus sie wyspal o 2 i tak do 6 bylo juz podsypianie i cyckanie wiec na nogach od 2 ... o 7 wstala Wika i gra gitara...Buziole dla wszystkich ciezarnych staraczek i Madzi mojej i Kacperka :-)
Kroptusiu witaj rybka!
Cieszę się że u was wszystko dobrze, widzę już suwaczki aktualniejsze są:-) super!
Buziaki dla was a najwiekszy dla Tomeczka! :tak:
 
Agniesiak85 a to nie widać suwaczka mojego? Bo u mnie się wyświetla ile jeszcze pozostało...:)
No wzięłam się i zjadłam te śniadanko a suwaczka poszukam póniej, bo teraz mykam na miasto do Lidla:) Spadam bo za 7 minut mam autobus a z moim bieganiem to nie najlepiej bo zawsze gdzieś zaryję hihih:D Buziaki:*
 
Hey Dziewczynki,

Wpadlam sie tylko przywitac i uciekam dalej do obowiazkow hihi musze nadrobic zaleglosci ciazowe, poza tym dzis wyjatkowo Tomus sie wyspal o 2 i tak do 6 bylo juz podsypianie i cyckanie wiec na nogach od 2 ... o 7 wstala Wika i gra gitara...Buziole dla wszystkich ciezarnych staraczek i Madzi mojej i Kacperka :-)

Kroptusiu kochana fajnie,że sie odezwałaś i że wszystko ok.Ja też mam takie nocki,ale dzisiaj była lżejsza:)Tomuś śliczniusi:) Buziaczki dla Was
 
Pewnie pewnie kup coś;-)
Będe cały wekend u rodziców ale będe do was zaglądać.Tylko że nas tu coraz mniej:-(
No i nie kupiłam nic dla malenstwa bo nie poszliśmy jednak do Pepco tylko do Polo po parę rzeczy na po południowe leniuchowanie przed tv:tak::-D
Maraton zaczynamy juz o 17:45 bo na polsacie będzie rekordy Guinnessa:tak:

Madzias udanego weekendu u rodzinki:happy:
Agniesiak udanych zakupów! :-)

Wszystkim życzę miłego dzionka a nawet wspaniałego całego weekendu! :tak:;-)
Buziaki
Dziękuję:tak: Zakupki były typowo spozywcze no ale także przyjemne:tak:

Hey Dziewczynki,

Wpadlam sie tylko przywitac i uciekam dalej do obowiazkow hihi musze nadrobic zaleglosci ciazowe, poza tym dzis wyjatkowo Tomus sie wyspal o 2 i tak do 6 bylo juz podsypianie i cyckanie wiec na nogach od 2 ... o 7 wstala Wika i gra gitara...Buziole dla wszystkich ciezarnych staraczek i Madzi mojej i Kacperka :-)
KROPTA!!:-) Jak ja dawno Cię nie widziałam;-):-)
Cieszę się, że wszytsko dobrze:tak: Tomuś słodziutki:-)

Agniesiak85 a to nie widać suwaczka mojego? Bo u mnie się wyświetla ile jeszcze pozostało...:)
No wzięłam się i zjadłam te śniadanko a suwaczka poszukam póniej, bo teraz mykam na miasto do Lidla:) Spadam bo za 7 minut mam autobus a z moim bieganiem to nie najlepiej bo zawsze gdzieś zaryję hihih:D Buziaki:*
Już widzę:tak::-) Piękny:tak::-)
A do autobusu to lepiej nie biegac w Twoim stanie tylko iśc szybszym kroczkiem;-):-) Uważaj na siebie:tak::-)
 
reklama
Do góry