reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
moja siostra ma rocznik 96 jest po jednym wypadku bo mojemu bratu ktoś w zadek wjechał ale po za tym to nie narzeka leje paliwo i jedzie:-D

vectrę ma mój brat i czasami by powiedzieli, że papugujemy:baffled:
 
no to bardzo dobrze sie trzyma (tfu tfu;-) ) i neich tak zostanie :tak:
nasze jest o 3 latka mlodsze:blink: i tez poki co malo co sie dzialo (tfu tfu;-))

no czasem sie zdarza ze to samo autko sie podoba ;)
kolega z pracy mojego meza oczywiscie on malpuje wszystko po znajomych i tez musial kupic vectre :] tylko ze mu wspolczuje bo sie tylko zadluza
inny wspolny znajomy kupil xboxa a on mimo konsoli 3 tez jzu sie nad tym zastanawia :] masakra
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieję, że uda Wam się skombinować kaskę na autko:-D Zmykam już na razie bo M ściągnął następny odcinek nowej serii 24 godziny i będziemy oglądać. Do jutra kobitki.
 
Sie gaduły zebrały :-D:-D:-D

Madziu w moim pokarmie może być coś co się miesza z czymś tam u niego i przez to bilirubina idzie w górę. :-( Jak tak będzie to czytałam że na 72h musze go odstawić od cyca. Ale nie wiem co potem.

Patrysiu - On leżał w inkubatorku pod lampami przez żółtaczke. Ale spadła z 16,9 do 9,9 i Nas wypuścili. a nie wiem czy żółtaczka może powrócić?

Kasiu - przepiękne te wizualizacje. Masz we mnie klienta tylko nie wiem kiedy dokładnie ;-)

A tak wogóle to paradoks bo Mały ma żółtaczke a był szczepiony na żółtaczke.

Paula - a Twój smyk jak dzisiaj. Nadal naładowany?
 
Mam nadzieję, że uda Wam się skombinować kaskę na autko:-D Zmykam już na razie bo M ściągnął następny odcinek nowej serii 24 godziny i będziemy oglądać. Do jutra kobitki.
milego ogladania, papa
Sie gaduły zebrały :-D:-D:-D

Madziu w moim pokarmie może być coś co się miesza z czymś tam u niego i przez to bilirubina idzie w górę. :-( Jak tak będzie to czytałam że na 72h musze go odstawić od cyca. Ale nie wiem co potem.

Patrysiu - On leżał w inkubatorku pod lampami przez żółtaczke. Ale spadła z 16,9 do 9,9 i Nas wypuścili. a nie wiem czy żółtaczka może powrócić?

Kasiu - przepiękne te wizualizacje. Masz we mnie klienta tylko nie wiem kiedy dokładnie ;-)

A tak wogóle to paradoks bo Mały ma żółtaczke a był szczepiony na żółtaczke.

Paula - a Twój smyk jak dzisiaj. Nadal naładowany?
od szczepionki czasem to nei moze byc???
 
reklama
I jak?:
4e22616082882291f11accf5befa98bb_12668.jpg
 
Do góry