reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jestem już bo byłam zjeść obiadek i potem poszłam do mojej Iskiereczki.
Madziu bardzo dobre kotleciki i nadają się na piątek jak ktoś nie jada w piątki mięsa. Oto przepis:
1. Osiem jajek gotujemy na twardo i studzimy, a gdy będą zimne, obieramy i ścieramy na tarce z dużymi oczkami.
2. Jedną cebulę obieramy i kroimy w drobną kostkę a następnie delikatnie zeszklamy cebulkę na olej na patelni.
3. W mleku moczymy czerstwą bułkę a gdy zmięknie odciskamy ją dokładnie.
4. Pokrojone jajka i odciśniętą bułkę oraz podsmażoną cebulkę mielimy w maszynce do mięsa (chociaż ja nie mieliłam tylko dokładnie wymieszałam), następnie wbijamy surowe jajko, dodajemy natkę pietruszki, doprawiamy solą i pieprzem i całość dokładnie mieszamy, by powstała jednolita masa.
5. Z masy jajecznej formujemy owalne kotleciki i obtaczamy je w bułce tartej. Smażymy je na patelni na dobrze rozgrzanym oleju z obu stron.
6. Kotleciki podajemy z ziemniakami lub frytkami i dosyć ostrą surówką lub sosem chrzanowym.

Smacznego
Dzięki Kasiu za przepis, smakowicie to wygląda co napisałaś.Ja na razie nie moge bo tam są jajka, ale mojemu T zrobie:tak:
 
reklama
współczuję,to podobnie jak u mnie.przy tej mojej wielotorbielowatości jajników owulacja jest albo nie.w moim przypadku raczej nie ma od 8 m-cy;(((.a jaka jest przyczyna tego u Ciebie,coś lekarz mówił?
 
Hej

Właśnie wróciłam od gin-a i mam doła bo nie mam w ogóle owulacji:-(
ale wogole wogole czy w tym cyklu? a moze trzeba zrobic badania?
współczuję,to podobnie jak u mnie.przy tej mojej wielotorbielowatości jajników owulacja jest albo nie.w moim przypadku raczej nie ma od 8 m-cy;(((.a jaka jest przyczyna tego u Ciebie,coś lekarz mówił?
przykro slyszec, a czy nie mozna jakos wywolac owu?


Madzia a co u Was? pojawil sie jakis zabek u Kacperka?
 
Cześć dziewczynki
Powiedzmy że pospałam;-) Ale to nic
Mały zaczyna fajnie pełzać:tak: A wiecie zajrzałam mu dzisiaj do buźki i ma rozpulchnione dziąsełko to pewnie lada chwila wyjdzie ząbeczek:-)



Hej

Właśnie wróciłam od gin-a i mam doła bo nie mam w ogóle owulacji:-(
Paula ale jak w ogóle nie masz,czy ostatnio czy jak to?

Miłego dnia dziewczynki
 
DZIEŃ DOBRY:-)

Hej

Właśnie wróciłam od gin-a i mam doła bo nie mam w ogóle owulacji:-(
ojej tak mi przykro a może jakieś pomocnicze sposoby aby była co:sorry2:
Cześć dziewczynki
Powiedzmy że pospałam;-) Ale to nic
Mały zaczyna fajnie pełzać:tak: A wiecie zajrzałam mu dzisiaj do buźki i ma rozpulchnione dziąsełko to pewnie lada chwila wyjdzie ząbeczek:-)
heh powiedzmy że też pospałam:cool2:no i super pierwszy zabek sie szykuje i zaczynamy pełzać dorasta Kacperek:-)
 
Hej Madziu,

Sorki że na sms-ka nie odpisałam. Igorek był dziś u pediatry. Dostał luminal i maść bo ma krostki jakies. We wtorek idziemy na pobieranie krwi a w środe wizyta. Zobaczymy co będzie.

Ja jakas padnięta jestem. :-( Chyba sie przespie. Ucałuj pełzaka małego :-)
 
Cześć dziewczynki
Powiedzmy że pospałam;-) Ale to nic
Mały zaczyna fajnie pełzać:tak: A wiecie zajrzałam mu dzisiaj do buźki i ma rozpulchnione dziąsełko to pewnie lada chwila wyjdzie ząbeczek:-)
Paula ale jak w ogóle nie masz,czy ostatnio czy jak to?
Miłego dnia dziewczynki
Madziu no to moze w ciagu dnia dospisz co neico ;-) i super ze Kacperek zaczyna pelzac a zabek lada chwila sie pojawi :-)
DZIEŃ DOBRY:-)
ojej tak mi przykro a może jakieś pomocnicze sposoby aby była co:sorry2:
heh powiedzmy że też pospałam:cool2:no i super pierwszy zabek sie szykuje i zaczynamy pełzać dorasta Kacperek:-)
Patrysiu Tobie tez zycze aby udalo Ci sie jakos pospac w ciagu dnia ;-)
Hej Madziu,

Sorki że na sms-ka nie odpisałam. Igorek był dziś u pediatry. Dostał luminal i maść bo ma krostki jakies. We wtorek idziemy na pobieranie krwi a w środe wizyta. Zobaczymy co będzie.

Ja jakas padnięta jestem. :-( Chyba sie przespie. Ucałuj pełzaka małego :-)
Maggie wypoczywaj, wypoczywaj, trzymam kciuki za wyniki i wizyte oby bylo dobrze
 
reklama
Hej Madziu,

Sorki że na sms-ka nie odpisałam. Igorek był dziś u pediatry. Dostał luminal i maść bo ma krostki jakies. We wtorek idziemy na pobieranie krwi a w środe wizyta. Zobaczymy co będzie.

Ja jakas padnięta jestem. :-( Chyba sie przespie. Ucałuj pełzaka małego :-)
kciuki aby było dobrze:tak:
Patrysiu Tobie tez zycze aby udalo Ci sie jakos pospac w ciagu dnia ;-)
przy Alanku to by się dało ale Dominiś nie śpi na dniu to nie da się:-p
 
Do góry