• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Madziu,

Sorki że na sms-ka nie odpisałam. Igorek był dziś u pediatry. Dostał luminal i maść bo ma krostki jakies. We wtorek idziemy na pobieranie krwi a w środe wizyta. Zobaczymy co będzie.

Ja jakas padnięta jestem. :-( Chyba sie przespie. Ucałuj pełzaka małego :-)
Oki Maggie:-) Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze,buziaczki dla Igorka. Pośpij pewnie jak masz tylko okazje
Pełzak ucałowany:-D
Madziu no to moze w ciagu dnia dospisz co neico ;-) i super ze Kacperek zaczyna pelzac a zabek lada chwila sie pojawi :-)

Patrysiu Tobie tez zycze aby udalo Ci sie jakos pospac w ciagu dnia ;-)

Maggie wypoczywaj, wypoczywaj, trzymam kciuki za wyniki i wizyte oby bylo dobrze
Ren a co u Ciebie?
 
reklama
przy Alanku to by się dało ale Dominiś nie śpi na dniu to nie da się:-p
No tak przy dwojce dzieci to juz nei jest tak latwo hihi

Oki Maggie:-) Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze,buziaczki dla Igorka. Pośpij pewnie jak masz tylko okazje
Pełzak ucałowany:-D

Ren a co u Ciebie?

A u mnei juz lepiej, przeziebienie poszlo precz, jutro wybierzemy sie na jakis maly spacerek. Ale juz jakies hormony mi buzuja chyba :-D
a znowu cos nei tak masz z napisem :/
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry