Kamiśka :)
Fanka BB :)
Wszędzie dorzucają jesli dochód nie przekracza 500ileś zł na osobę.
A co do socjalu polskiego to ja się nie wypowiadam
Livatrsid nawet nie mów jak to jest u Was, do N to tylko jeździć i dzieci robić a o reszte król zadba, fajna sprawa.
A co do socjalu polskiego to ja się nie wypowiadam
Livatrsid nawet nie mów jak to jest u Was, do N to tylko jeździć i dzieci robić a o reszte król zadba, fajna sprawa.
ciekawe czemu