reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z Łodzi

Ja nie mam czasu zaglądać. Jutro wyjeżdżamy na dwutygodniowy urlop i mam masę rzeczy do zrobienia. odezwę się po powrocie.:-)
 
reklama
Dzień doberek wszystkim! :-)

Od dawna nie miałam tak doskonałego humorku! :-D W końcu dziecię moje daje mi troszkę wytchnienia dzisiaj. Chyba po wczorakszym wieczorze i połowie nocy pod hasłem "bolący brzuszek" sama równiez musi odespać. Strasznie mi było jej żal. Niestety czasem miewa takie dolegliwości. Mogłam przynajmniej wybyczyć się w łóżku dziś prawie do południa :-D No i w końcu pozbyłam się ciążowych dolegliwości! Dzie jest super! :-D
Pozdrawiam Was ciepklutko!
 
Alez tu cisza??!!!!!
My byliśmy dzisiaj na działeczce u moich rodziców bo świętowaliśmy ostatni dzień mojego urlopu. JUTRO DO PRACY
 
oj, cisza. Jak tam pierwszy dzien w pracy? ja swoj zapamietam do konca zycia.
Ale jak to mowia strach ma wielkie oczy -w moim przypadku tak wlasnie bylo :)
 
Witajcie Łodzianki...
Nie wiem czy już tu było na naszym wąteczku o tym, że 28-29 sierpnia jest na Zdrowiu Akademia Pampers... Może jakies spotkanko wtedy?????? Wybieracie się???
 
U nas nic z tego, to w tygodniu a my pracujemy. :-( Ale weżcie aparaty i pokazcie zdjęcia.
A co z łódzkimi "ciężarówkami" Hej mamusie! jak się czujecie? Te z emigracji tez mało zaglądają! może chociaż czytacie? ;-):happy2:
 
reklama
Hej
Pragne sie do Was przyłączyć
Mieszkam na Teofilowie obok szkoły 152
Jestem mama dwóch dziewczynek
Prawie 2 letniej Kasi i 5 letniej Julki
Czy sa tu może mamusie które mieszkaja nie daleko mnie?
 
Do góry