reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

tak ale ty pozniej sie pojawilas i zniknelas, wiec czekalam kilka minut ze sie jeszcze raz pojawisz ale juz nie doczekalam :-)
a moj Sascha dzis dla odmiany nie chce jesc...dostal troche surowizny przedwczoraj, wczoraj puszke i dzis pogardzil suchym jedzonkiem....no coz, rozpiescilam sobie psa ha ha
 
Ostatnia edycja:
reklama
hihi pawimi nie wiedzialam ze na mnie czekalas :D bym wrocila wczesniej hihi

co do pieska to moze tak jak Wama wczesniej pisala.. moze po tej surowiznie i puszce tak mu zoladeczek zareagowal? Sama nie wiem:/

Moj lobuz nawet ladnie je :D na sniadanie dzis nie tak duzo zjadl ale on zawsze mniej z ranka :D tyle zabawy w okolo jak wszyscy obudzeni lol :D
 
hejka
juz po testach
a bralam university state police i drugi environmental conservation officer trainee
Potem w grudniu mam jeszcze state court officer :) i kolejne 2 na ktore sie bede niedlugo zapisywac
 
no tak, Domiska mnie rozbawiala po nocach a teraz sobie smacznie spi, a moja rodzinka juz dawno na nogach i tak maluch byl laskawy bo spal do...UWAGA 8.35!!!!! My juz po sniadanku, dopijam sobie wlasnie kawke z mezem....zapowiada sie kolejny mily sloneczny dzionek aczkolwiek chlodno cos...Macie jakies plany na Thanksgiving?
 
Ostatnia edycja:
Witam
U nas dzisiaj rewelacyjnie, bylismy z Natalka na placu zabaw. To co niektorzy w krotkich spodenkach.
Wama to gratulacje, to gdzie bedziesz ta policjatka. Mam kolege, ktory pracuje w NYC jako policjat.
 
reklama
Witam
U nas dzisiaj rewelacyjnie, bylismy z Natalka na placu zabaw. To co niektorzy w krotkich spodenkach.

Czesc Dziewczyny! ;-):-)

U nas tez dzisiaj sliczna podoga. W sumie to juz od wczoraj mamy taka ladna pogode... :tak: Nalezy nam sie po tym co sie tutaj dzialo od czwartku do soboty... lalo, wialo, na ulicach w niektorych miejscach wody po kolona... :szok:
Bylysmy na spacerku na plazy, ktora teraz jest troche zniszczona po tropical storm, ale i tak jest piekna... :tak::-)


Kilka fotek z dzisiejszego spaceru... ;-)

IMG_1198.jpg


IMG_1202.jpg


IMG_1207.jpg


IMG_1205.jpg



 
Ostatnia edycja:
Do góry