reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

to nie zupelnie do konca zmiana kariery tylko raczej zmiana do obecnego kontraktu na sporo korzystniejszy dla mnie a szczegoly zdradze jak juz bede cos konkretniejszego widziala ;-) Powazniejsze zmiany szykuje maz bo chce sie zwolnic z pracy, zalozyc firme i przejsc calkowicie na wlasny rozrachunek i to wlasnie w tym roku....
 
reklama
Pawini zycze Wam, aby wszytsko ulozylo sie po Waszej mysli.
A co do pieskow to faktycznie maja dziwne zainteresowania framugami, drzwiami.
U mojej kolezanki piesek zjad nowiutenkie buty (doslownie zjad), zostal tylko obcas.:szok::szok:
Natalka jak zobaczy, ze ja jeszcze spie to tak wyje mi nad uchem, zciaga ze mnie koldre, ze nie mam wyjscia i musze wstawac:szok::szok::szok:.
Widzialyscie jakie w Polsce mrozy, a u nas jutro deszcze i na plusie 15C
 
Kobietki a gdzie WY!!!!!!!!!!!
Bylam dzisiaj z Natalka u dentysty, ale z corci twarda sztuka. Wcale nie chciala otworzyc buzki:tak::tak::tak:. Babka powiedziala, ze nic na sile, zeby jej nie zrazic. Natlka tak juz sie wycwiczyla, ye jak widzi pielegniarke lub lekarza to od razu macha raczka i mowi "pa, pa".:-):-):-)
 
oj cos mam wrazenie ze nasza dusia sie chyba rozsypala bo od przedworaj nie pojawila sie na forum, nawet priva do niej pisalam i nic a zwykle jest kilka razy w ciagu dnia wiec moze...:tak::tak: no nic, pozostaje czekac na wiesci :-D
 
pawimi nie wiem kochana ale wydaje mi sie ze masz racje. Sprawdzalam na forum na luty2010 i zadnych wiesci narazie nie ma, wiec mam nadzieje ze niedlugo cos uslyszymy. Bede co jakis czas zagladac na luty2010 zeby zobaczyc czy cos wiadomo.
 
Dusia Gratuluje, napisz koniecznie kiedy, ile mala wazyla, jaka dluga, jak minal porod... pisz pisz czekamy kochana GRATULACJE i Happy Birthday PAULINKA
 
reklama
Gratulacje!! :-)

congrats-on-your-baby-girl.png


S121.jpg



 
Do góry