Witam

Boże wczoraj miałam dzień.... Po pracy szybko do domciu - jak zobaczyłam ten bajzel to mi się żyć odechciało, ale mniejsza z tym, potem obiadek (R. zrobił) a potem spacerek po parq - ale fajnei było. Zdecydowanie wybieram aktywny wypoczynek ! Lepsze to niż lezenie z pełnym brzuchem po obiedzie. Potem kąpiel Naszego Dzióbka, jedzonko, spanko i .... sprzątanie .... A Rafał siedział w pokoju - ogladał mecz i co chwilę tylko mówił - mozesz przestać sprzątać, bo mi glupio ? A ja miałam w glowie tylko jedno :"To się q...rde rusz !". Ależ skąd.... No, ale przynajmneijs ię wyspałam, bo Rafał dał Oskarkowi w nocy butlę. Dzwoniła do mnie wczoraj można powiedzieć przyjaciółka - znamy się z bloga - piszemy ze sobą od roku. Nigdy się nie widziałyśmy a czasem czuję jakby mi była bliższa od tych przyjaciółek "na miejscu". Ale tak to chyba jest......
Karolinna ucałuj Lenkę od Nas !!!!! No i gratulacje z oakjzi "hau!hau!" JA próbuję od kilku dni nauczyć Oskarka robić "nie,nie,nie "i kręcę glową, ale póki co to nic z tego
Czarnulka ja miałam podobnie z OZInkiem - jadł na początku co 20 minut cyca a potem zwracał - no i podobnie jak Emilka dobzre przybierał na wdze. Póxniej - jak miał około 2 meisięcy z dnia na dzień zaczął jeść najpierw co 1,5 h a potem od razu co 3 - byłam w szoku - normalnei wolność cycków

D

I też próbowałam ze smoczkiem - na poczatku bylo ok, a dzisiaj Mały nie chce w ogóle smoka - on go nawet w buzi nie umie utzrymać. Nie wiem dlaczego w zasadzie to mnie to cieszy.
Basia już lepiej ze zdrówkiem ?
Izuś mam nadzieję, ze samopoczucie już lepsze, co ? Rozmawiałas z mężem ?
Anian dziękujemy za komplemencik - jest silny, jest a ja dumna z syna

Gratulujacje dla zębolka i dla PAti z okazji ukończenia 6 miesięcy !
Kubusiowa i Tobie dziękujemy za komplemencik w stronę Oskarka

Wpadnę później kobitki !