Sami ..... karlam jest z Gliwic, możesz też ją złapać na Stycznióweczkach. Powodzenia i gratulacje MAMUSIU
Karolinna ... no no no nie masz @ i byś chciała .... no no no

nie chcę krakać, ale ja też się raz przyznałam głośno, że bym chciała być w ciąży i okazało się, że jestem ;D
Izuniu ..... faceci są z marsa, a my z wenus ... jesteśmy różni i trzeba o tym pamiętać codziennie .... O miłość powinny dbać dwie osoby i skoro facet jest w tym troszkę upośledzony

to zawsze można mu pomóc, zachęcić, albo zawstydzić przykładem. Cieszę się, że zaczęłaś myśleć pozytywnie. Powodzenia
MamaBoo ... mi też wyślesz listę, prawda ?? Jak urodzę to każda sobie sama mnie dopisze - myślę

A ci to miało znaczyć, że robi się z Ciebie taki MONK ?? (Monk to Mnich, a tak mam na nazwisko

)
Luczynka ... fajnie, że codziennie rano się meldujesz, bo jak pewnego dnia cię nie będzie to już będziemy wiedzieć, gdzie jesteś. Życzę ci aby lekko i szybko poszło

I tobie
Baśka też

oczywiście !
Ale mi się dziś udało kupić szpinaku i szaleję w kuchni

Część zamrożę, a z części zrobię naleśniki ze szpinakiem ... pyyyyycha
