reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Dziękujemy wszystkim:)
A wózek ma przyjść do poniedziałku. Wydzwaniali do nas pisali, przepraszali, widocznie maja już niezłą lipę bo bali się kolejnego zgłoszenia tak więc czekamy do pon.
 
Gratulacje SIW@
a może z Dolcia mijalyście się na porodówce tylko ona była po cesarce i napewno nie miała siły się ruszać (ja przynajmniej tak miałam)
Ja już po tym nieszczęsnym USG bioderek masakra jakas wszystko na masówkę idzie. W gabinecie moze byłam 2 minuty zrobili usg i kazali pieluszkowac nawet nie pokazali jak. Cos tam zmierzyła i powiedziala ze pielucha na 18 cm,
a poza tym to mała ma niewpełni rozwinieta prawe bioderko i za miesiąc do kontroli. Ale z tego co czytam to to pieluchowanie nic nie daje tylko meczy dzieci wiec po co to zlecać?
A jak wasze opinie na ten temat ktoś to robilł?
 
Minesota zdrowia! Ja na Ciebie czekam:D

Cosa ja też miałam Becika pieluszkować, bo miała płytką prawą panewkę bioderka. nie powiedziała Ci, że za wcześnie przychodzić i są małe paneweczki? pieluszkujesz tak zakładasz pampersa na niego pieluchę złożoną na 6 i na to pieluchę do zawiązania. Szczerze powiem ja tego nie robiłam tylko zakładała małej o rozmiar większego pampka od razu miałam 2 i szybko przeszłam na 3 patrzyłam czy jej sie ładnie odwodzą i na następnej kontroli nie było śladu po tym. układaj mają na brzuszku. Becika zapieluchowałam dosłownie 2 razy ale męczyła się strasznie i odparzała.
 
Ostatnia edycja:
z dolcią nie mogłyśmy się spotkać bo w niedzielę przyjechaliśmy z Zielonej a w poniedziałek trafiłam do szpitala w Legnicy. A co do ruszania to mnie tak pocieli że chodziłam gorzej niż dziewczyny po cesarce, w sumie do tej pory tak jest. Serio to gorsze niż poród. Ale nie ma się co dziwić pierwsze dziecko, Wojtuś duży, obwód główki miał 37 więc mam jak mam.
 
Siw@ - gratulacje! Wojtusiu - witaj wśród Nas :-) wysoki mężczyzna, że heeej! :D
Minesota - ja z Klacidu jestem zadowolona, bo przynajmniej żadnych krostek na wargach u Leny nie ma i rewelacji żołądkowych też :) Zdrówka i dla Ciebie!!!
Cosa - tłumy na USG to porażka, długośc wizyty też, a informacja po kontoli też marna, łatwo zapomnieć w tym całym zamieszaniu co mówi dr... ;)
 
reklama
Do góry