reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

Juhohohohoho ;)

Mama jest dziś znowu zajęta. Musi jeszcze posprzątać i chyba szykuje mi jakąś niespodziankę tortową, dała mi nawet trochę budyniu do kremu :) Korzystając z tego, że nie patrzy skrobnę do Was koleżanki i koledzy kilka słów:

SPOKOJNYCH, RADOSNYCH DNI ŚWIĄTECZNYCH Z RODZICAMI, DZIADKAMI, PRADZIADKAMI, CIOTKAMI, WUJKAMI... OBY WAS ZA DUŻO NIE ŚCISKALI ZA TO CHĘTNIE NOSILI. I ŻEBY SKAPNĘŁO WAM SIĘ COŚ DOBREGO ZE ŚWIĄTECZNEGO STOŁU. NO I OCZYWIŚCIE POCHWALCIE SIĘ PÓŹNIEJ CO DOSTALIŚCIE OD GWIAZDORA BO JA GO JUŻ WYPATRUJĘ Z UTĘSKNIENIEM :)

życzy Bolesław z rodzicami :)
 
reklama
hihi Bolinek już śmiga na BB ;p

Hanik Vii :* (spóźnione)

Madzioszka gratki za prawko!!

zdrowych, spokojnych i ciepłych Świąt dla Was wszystkich
ściskam ciepło :))))
 
Ostatnia edycja:
Jezu na sianku złożony,
Któremu hołd dały bydlęta
Racz przyjąć nasze ukłony,
Które niesiemy na Święta.
Daj odbyć Gwiazdkę wesoło,
Wszystkim co sercu są mili.
Spraw by kochani wokoło
Przyszły rok w szczęściu spędzili
ŻYCZYMY My :-)
 
Wesołych Świąt Kochane Moje!
radujcie się dziś z bliskimi, no i (w większości) po raz pierwszy z Maleństwami :))
Najszczęśliwsze święta w moim życiu :D

pewnie forum "umrze" na kilka dni ;) do zobaczenia we wtorek zatem :)
 
Wyruszył Mikołaj z prezentem do Ciebie. Frunie na swych saniach po gwieździstym niebie. Prezent prezentem, jednak dla Niego, najważniejsza jest Twoja radość i miłość do bliźniego. Bo o to chodzi w te najradośniejsze święta, by brama serca Twojego została odemknięta.

Najlepszego na te święta :)
 
KOchane zycze wam wszytskiego dobrego z okazji swiat!!! (choc juz prawie po swietach ale neta nie mialam)

My dostalismy wczoraj wspanialay prezent choinkowy bo Dawidkowi wyszedl kolejny zabek:)
 
wybaczcie, że tak rzadko wchodzę, ale jestem u rodziców w Jeleniej.. zaległe i przyszłe buziaki dla miesięczniaków i roczniaków! :*

A wszystkim życzę Wesołych Świąt!!
 
reklama
hej laseczki :)

wlasnie karmie i udalo mi sie dorwac do kompa wiec melduje ze zyjemy :) podroz z przygodami ale dziecko dzielne, co prawda w czw byl taki wrzask i histeria przed zasnieciem, ze bylam zla na siebie, ze jej taki wyjazd zafundowalismy. no ale teraz juz sie oswoila i jest w miare ok, tylko gorzej spimy w nocy.

nie mam czasu czytac zaleglosci wiec tylko pogratuluje Dawidowi zebola :) umiesz zrobic prezent chlopie :)

milego ostatniego dnia swiat :)
 
Do góry