reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamy grudniowe 2015 :::.

reklama
Domi spełnienia marzeń :-)
Gosia prawa ok ale lewa niestety nie udało się, Ja jestem jakas dziwna nie potrafię nakarmić swojego dziecka :-( chwilę udało się pokarmic prawą i później już nie mogła złapać, miałam tylko 30 ml ściągnięto pokarmu, więc jeszcze jej dałam, ale na moje oko dla niej to za mało, zawsze mi zasypiala w nocy od razu, ja nie nadazam ściągać pokarmu, nie wiem już co robić. Do tej pory było ok nagle mamy problem z karmieniem :-(
 
JUSTA nie poddawaj się dasz rade:) tylko dużo cierpliwości a mała nauczy się jeść z nakladkami;)
Domi kochana wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i milosci;) spełnienia marzeń i pociechy ze swoich chlopakow;)
Ja się sciagam mała wstała ponad godz temu zjadła cyca mm 60 i nie spi bujam ja w bujaku bo muszę ściągnąć żeby znowu się tak nie zrobiło... A śpiąca jestem jak nie wiem. Ja już nie mam pomysłu żeby mała spala w nocy musi co najmniej 2h mieć nie przespane:( a w dzień jak chce się z nia położyć to po chwili mnie budzi co brzuszek a to tak marudzi ale jak już się rozbudza i nie idę spać to ona spi jak susel.... aj Maja taka nie była spala ładnie w nocy i w ogóle była spikojniejsza a w ciąży z Mają byłam bardziej nerwowa niż z Agatka....
 
Domi wszystkiego najlepszego! Niech maluch się dobrze chowa i zdrowo rośnie. A dla Ciebie dużo spokoju i żeby w końcu ułożyło się tak na dobre między Wami :)

Po szczepieniu z małą ok. Przespała wczorajszy dzień. Za to w nocy niezbyt myślała o spaniu, ale grzecznie sobie leżała i patrzyła. Póki co w miejscu wklucia nic się nie robi. No i apetyt jej wrócił.
 
Dziekuje dziewczyny :* a moj Oski ma dzis imieninki, pieknie to sie zlozylo, imieniny synka we wlasne urodziny ahh :)
My dalej w lozku, wzielam go do siebie bo chcialam zebysmy jedzcze pospali, to po karmieniu drugi raz mjsialam pampka zmienic bo zrobil kupke no i po chwili krecenia sie zasnal. Tzn ta chwila z godzone trwala. Ja soe obudzilam przed chwila a mlody spi jeszcze. Moze pospi jeszcze z godzinke czego sobie zycze bo jakos nie chce mi sie wstawac. Moze na spacerek go zabiore pozniej, ale mam bajzel w domu wiec ttzeba posprzatac...

Piotrusiowa uf to super ze mala w miare sie czuje. Trzymam kciuki zeby tak pozostalo ;*
 
Domi to najlepszego również dla Oskarka;) niech zdrowo rośnie i słucha się mamy:)
My wstalysmy i 7.30 Agatka jeszcze pospala z 15min wyszukiwarka Maję i zaprowadzilam do szkoly wróciłam zjadlam płatki Agatka się obudziła ale znowu usypia a ja odkurzylam i się sciagam;) koleżanka niebawem wpadnie bo ja do dentysty na 12.30 wkoncu;) ciekawe co mi zaproponuje...
Piotrusiowa super że mała się dobrze zniosła szczepienie i po nim;)
Miłego dnia mamuski;)
 
reklama
Zozzolka, ja z moimi dwoma nie chodzę na spacery, bo nie dałabym rady:( Wojtek nie jeździ już w wózku, chodzi sam, ale nie chce za rękę i ucieka:( Więc nie wiedzialabym, czy trzymac wózek, czy gonić za Wojtkiem. Na spacery wychodzę więc tylko, jak mąż jest.

Domi wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Oskarka!

Dziewczyny, współczuję problemów z karmieniem. U nas póki co jakoś idzie, chociaż z Wojtkiem chyba miałam więcej pokarmu...Za 2 tyg szczepienie i od razu ważenie, to zobaczymy jak Mały przybiera.
 
Do góry