reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
hej!zwolnienie można wystawić na 3 dni wstecz, ale to już maksymalna ilość.
limonka27 - wchodząc ostatnio na forum tak sobie myślałam, że Ty już pewnie rozpakowana, a tu proszę :) nie martw sie wszystko będzie dobrze Maleństwo ma na pewno ciasno, ale to w tej chwili dla niego naturalne.

Ja też chcę mieć to już za sobą.
 
Hej
Anoula już pewnie ruszyły przygotowania...
Magnosia ciekawe jakie wieści...
Kaśka z kostką nie ma żartów wiem co mówię bo ostatnio rehabilitowałam trzy miesiące po kontuzji... dopiero podanie osocza naprawdę pomogło... więc do lekarza!!! a jak Twoje ciśnienia...
Karoo nie ciekawe co z Tobą "zrobią"
Aga no to jutro ustalacie termin...
Co do Goduli to nawet nie wiedziałam że gronkowiec im się przyplątał :baffled:

A ja wczoraj myślałam że będę się na porodówkę zbierać ale skurcze ustąpiły, wyspałam się jak nigdy humor dopisuje :)
 
Niki super ze masz dobry humor:-)
Moje cisnienie jest rozne. Pol godziny temu mialam 151:110 puls 103. Jeszcze tak wysokiego w domu nie mialam. Az trzy razy mierzylam.

A kostka juz przechodzi troche, opuchlizna schodzi. W czwartek ide do ginka zobacze co powie na to cisnienie a potem za kostke sie wezme jak nie przejdzie.
Dzisiaj snilo mi sie ze bylam u lekarza i ze dzidzi jest posladkowo ulozony i do tego moje wysokie cisnienie. I sie obudzilam w chwili przyjecia do szpitala. . .
Przezywam to wszystko.
Niepokoja mnie teraz spuchniete rece w nocy. . Plus cisnienie moze oznaczac zatrucie. Ale bialka w moczu ostatnio nie miallam.

Moj maz mowi ze czuje ze 11 bede juz w domu z dzieckiem:-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witaj maagsiaa jak u Ciebie?





7u229n73xrci349t.png
 
Pociesze cię może troche, ja jak synka rodziłam to mimo , że z bólu chodziłam po ścianach (miałam krzyżowe) to jak co 2 lub 3 godziny robili mi ktg to wogóle nic nie wykazywały . dopiero po 11 godzinach jak doszło do I etapu porodu to ktg wariowało i skali mu brakowało.

Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po Twojej myśli!:tak:




7u229n73xrci349t.png
 
Anoula i maagasiaa trzymam kciuki wszystkie jakie mam. Kurcze stresuje się wami jak bym sama miała zaraz rodzić a mój P się ze mnie śmieje

Jeżeli L4 można wystawić na 3 dni wstecz to mnie ratuje bo na 6 udało mi się dostać do lekarza i będę walczyć żeby mi wypisał (chyba że urodzę).
Zaraz idę do Askot bo zamówiłam falbanę maskującą do łóżeczka i zadzwonili, że już jest. Ale się cieszę. Aż mi się ubierać zachciało:-). Dokupię jeszcze trochę tetry bo mam tylko 5 a kuzynka sprzedała mi fajny patent na kompanie dzidzi w pieluszce więc więcej się przyda
 
Nietypowy.nick zaintrygowal mnie ten patent na kapanie z tetra:-) mozesz nieco uchylic rabka tajemnicy o co chodzi ;-) powodzenia na zakupach i w negocjacjach z lekarzem. Jest taki mit ze kobiecie w ciazy sie nie odmawia bo myszy zjedza;-)
 
reklama
Do góry