reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

nietypowy nik- gratuluje i ciesze sie ze wszystko dobrze sie zakonczylo. zachowanie lekarzy pozostawie bez komentarza.
jestes przykladem, ze trzeba wierzyc ze z dzieciatkiem wszystko w porzadku jest nawet jak lekarze mowia co innego. dopiero na wlasne oczy mozna sie przekonac co u dzidzi slychac dopiero jak wyjdzie na wolnosc. nie zazdroszcze stresow.

dziewczyny ja mialam czekac z wami do 23;) w dwupaku......
 
reklama
zaglądam do was często ale czasu brak na odpowiedź, ale pamiętam o was i trzymam kciukasy za rozwiązania bez komplikacji!
moja blanka ma już 15 dni! cierpi na zaparcia :(( mimo, że karmię piersią łapie za dużo powietrza, daje jej do picia herbatkę z kopru i po nim łądnie pierdzi :)
jutro idziemy na ważania i umówić się na patronaż
położa mówi na blnkę gruba balbinka hehe :)

już nie śpi tak dużo jak na początku.przed każdym zaśnięciem ogląda telewizor :)
 
Aga i Kika - dołączam do grona "koniec listopada". Ja chce urodzić po 22, więc póki co się oszczędzam. W środę wizyta u gina i w następny weekend juz chcę :) Chyba będę biagac po schodach z tego szczęścia. Mój mąż nie może się doczekać, ale z dosyć egoistycznych powódek - chce iść na urlop i odpocząć od pracy :(
 
Nati nie martw sie-moj maz tez gadal ze maly moglby sie urodzic bo on chce wolne, ale teraz jest calkiem inaczej. sam z wlasnej inicjatywy wstaje w nocy i podaje mi Wojtka :-) zajmuje sie nim w dzien, wiec praktycznie z urlopu nie korzysta :-) no i jest wielkim wsparciem przy karmieniu (niestety popekaly mi sutki i troche boli) ale nie zrezygnuje :-)
 
Co do rocznic albo okazji mój Mikołaj urodził się w urodziny brata mojego męża który będzie zresztą chrzestnym:) więc miał prezent od nas na 33 urodziny:) a miał się urodzić w imieniny mojego taty 5 listopada, już jedna wnuczka mojego taty się urodziła w jego imieniny rok temu więc nie było mu przykro że jego wnuk nie chciał:)
karoo nie zazdroszcze ze twoja mala dzidzia ma zapracia moze cos jesz co powoduje zaparcia u niej?
 
Witam :)
Maleńka śpi, Bartulek w przedszkolu a ja mam mega lenia, zabieram się za szykowanie dokumentów do macierzyńskiego bo muszę już to ostatecznie załatwić w tym tygodniu...
oj boli mnie głowa muszę chyba sobie zrobić małą kawę ;)
Mała dzisiaj nawet dała się wyspać, wstała o 1,40 i o 4,20 :) a na brodawki bephanten jest genialny :)
 
Witamy Kochane! :) Ja na popękane brodawki używałam Maltan i były z nimi coraz gorsze problemy, po kilku dniach dostałam od siostry męża LINODERM MAMA i wygoił mi brodawki w mega tempie!
Nietypowy gratuluję ogromnie! Współczuję tego, co przeżyłaś, jednak wierzę, że teraz jesteś najszczęśliwsza na świecie móc tulić swoją córcię, przede wszystkim zdrową! :)
Moja Niunia dziś po pięknie przespanej nocce (poszliśmy spać o 24, wstała o 4 i o 7) uśmiechała się na mój widok, aż nie mogłam już zasnąć ze szczęścia :) Takie Maleństwo, a jest taka mądra i kochana :) Wczoraj dała Nam w kość, biedna ma zaparcia... herbatki nie pomagały i biedna się męczyła i cała rodzina też, bo akurat byliśmy u teściów :p
Dziś jadę do fryzjera i idę na całość! Jestem taka szczęśliwa, zrobię coś dla siebie, całą ciążę odmawiałam sobie wszystkiego na rzecz Milenki, każdy grosz wydawałam na Nią :) I myślę, że chyba zrobię sobie żele na mojej płytce, mam troszkę dłuższe paznokcie i bardzo łamliwe, boję się, że moimi mega zadziorami bd drapać Małą, a żele pozwolą utrzymać paznokietki w dobrym stanie :)

Jak tam rozpakowane Mamuśki? :)

Trzymam kciuki za Mamuśki dalej czekające! Może na pocieszenie napiszę już po raz setny chyba: jak ja strasznie tęsknię za brzuszkiem! :D Najbardziej, gdy sięgam po coś słodkiego, w ciąży nie musiałam się ograniczać, a teraz każda kaloria to dodatkowy gram do mojej oponki hehe
 
reklama
Witam w ten pohmurny dzień.

Maagisiaa - powodzenia u fryzjera i z pazurkami. W sumie to racja, że całą ciażę to tylko dla dzidzi się coś kupuje. Ja tęsknię za przymierzaniem i kupowaniem zwykłych ciuchów - nieciążowych worów :) Takie fajne płaszczyki i kurteczki można teraz kupić a ja się w nic nie mieszczę.

Z nowinek to chyba mój brzuch mi już za bardzo przeszkadza. Schylałam się w łazience opierając rękę na wannie. No i mi się ręka ześlizneła, próbowałam całość upadku wziąć na ramię - nie udało się. Wyrżnełam policzkiem o kant wanny. Boli ręka i policzek, na szczęscie siniaki są, ale nieduże. Szłam potem na badania i bałam się, że pomyślą że mąż mnie bije :baffled:
 
Do góry