reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy majowe 2009

wszystkie się rozchodzą:szok:? a gdzie paula? gdzie jola? barmanka na zdjęciach była, a tu nie wpadła...
jestem tylko że zanim was nadrobiłam, to właśnie wszystkie spać polazły :sorry2::sorry2::sorry2:

a ja miałam postanowienie iść wcześniej spać i co? i gucio :zawstydzona/y: za minute powinnam leżeć pod kołderką a ja się czuję jakby środek dnia był :-( i znowu jutro ciężki dzionek dla mnie będzie buuuuu:wściekła/y::wściekła/y:

 
reklama
no i moje dziecko juz nie spi :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Pije herbatke... no normalnie... pewnie zaraz zabawa jej bedzie w glowie:baffled::dry::-(
 
A ktoś wie co u Confi??

tak - ja:happy2:

Confi wczoraj i dzisiaj miała pracę.
No i cos ostatnio wena jej nie dopisuje - ale tego tłumaczyc chyba nie musze?? :-(

ale mam nadzieje, ze moze wpadnie do nas na chwilkę:sorry2:

Pisała,że jak bedzie miała czas to wpadnie. Przeszła na cały etat i doba się zrobiła za krótka.

jeeeej kochane jesteście, że w ogóle mnie wspomniałyście. Ja jestem ,żyję,ale jak wspomniała Aga_k_m zwyczajnie nie mam czasu. Wczoraj i przedwczoraj byłam w pracy ( zmiana 12 godzinna) a wcześniej otrząsałam się z szoku po wiadomości o śmierci mojego byłego. Zdecydowałam ,że pójde na ten pogrzeb...ide dziś, także znów mnie nie będzie. Dziś też przyjeżdża do nas moja teściowa więc wiadomo ,ze non stop przy kompie siedziec nie będę ale postaram się zaglądać jak najczęściej bo za chwilę o mnie zapomnicie ;-):sorry2:
udało mi się odrobinkę Was poczytać,ale przyłączam się do prośby Pauli


dobra ide zobaczyc co sie dzialo wczoraj... chyba ze ktos mi stresci co??? proszeeeeee bo te 40 stronek szok...
ja też poprosze o streszczenie najważniejszych wydarzeń ;-)

składam także życzenia dla wszystkich dzieciaczków, którym nie złożyłam życzeń...nie będę wymieniać bo nie chce ominąc żadnego i nie strzelic gafy...także tym razem życzenia zbiorowe dla Was kochane Bąbelki, uśmiechu, radości, przespanych nocek, bezbolesnego ząbkowania, przyjemności z odkrywania nowych smaków, ładnego przybierania na wadze i dużo miłości, a Waszym mamom życzę cierpliwości, dystansu i możliwości jak najczęstszego odpoczywania od Was i z Wami ;-)tego wszystkiego życzy Ciocia Confi, która choć nieobecna to o Was pamięta i tęskni :-(

20prk3b.jpg
 
Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy...
Nadziei, która nie gaśnie, kiedy marzenia wydają się zbyt dalekie...
Pokoju, który koi, kiedy wszystko wyprowadza z równowagi...
Wiary, która daje oparcie, kiedy bezradność przeraża...

Wszystkiego Naj...dla Ciebie Jolu
ps.Dużo siły i cierpliwości, jak najwiecej przespanych nocek, najpiekniejszych chwil z dziecmi i mezem i jak najmniej prasowania :)

foohtf.jpg
 

Załączniki

  • 2964_Bukiet%20kwiat%C3%B3w.jpg
    2964_Bukiet%20kwiat%C3%B3w.jpg
    73,4 KB · Wyświetleń: 9
Ostatnia edycja:
reklama
Jolu -
W dniu urodzin Twych kochana,
życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty,
odpłynęły gdzieś ukradkiem.
Słońce niech Ci zawsze świeci,
a na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło -
- marzeń, wiary i miłości.

tort_dla_Joli.JPG



empty.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry