nina2003
Mama Julianka i Łucji
a co do odzwyczajania to naprawde nie było źle. Nastawiłam się na tragedie, a przy pierwszych trzech pobudkach wystarczyło 5-10 minut żeby go uśpić.
natomiast dwie kolejne to już 1-1,5 godziny
no i oczywiście moim celem jest przesypianie nocek bez pobudek. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
natomiast dwie kolejne to już 1-1,5 godziny
no i oczywiście moim celem jest przesypianie nocek bez pobudek. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Ostatnia edycja:


, mój m nie lubi jak siedze przed kompem
ehhhh z facetami ;-) trzymam kciuki!!!
jednak jak połozyli go do zmierzenia wyszło ze urósł 5 cm
więc wyjasniło sie skąd ten zastój...poza tym on jest ciagle w ruchu i wszystko spala. Dodałam mu jednak 2 butle mleka między posiłkami bo przybierać przeciez musi...no i tu się cieszę ze pije to mleko. Ja teraz podaję Bebilon, wcześniej było Bebiko i Nan2,a Ty co dajesz? Może warto popróbować czegoś innego albo jakoś mu to mleko urozmaicić? Ja jak Damian nie chciał pić to dodawałam mu troche granulek herbatki morelowej Bobovity do smaku. Jak załapał tak teraz pije samo mleko 

