My mamy liefe boxa(nie wiem czy dobrze napisałam) pociągnięty kabel z firmy P...i takie urządzenie że jest bezprzewodowy....ale kicha straszna...wolno mi chodzi i często nie łapie sygnałutak, wzięłam z Play...na razie jestem zadowolona, śmiga nawet dośc sprawnie
a Tobie w domu co sie dzieje? Skąd macie neta?

Tak,telefon mam z play..dlatego o nim pomyślałam.a Ty masz telefon z play? tak? bo jeśli tak to możesz wziąć 10GB za 45 zł i umowa na 18 miesięcy. normalnie to 10 GB kosztuje 80 zł ale dla abonentów jest za 45 zł. i oczywiście modem za 1 zł.
Tylko nie wiem jakby to z umową było bo jestem na wychowawczym i nie wykazuje mi dochodu


niestety miałam do wyboru biały albo czarny...wzięłam więc czarny, bo komp też czarny 

(ona spi z nami)