tikanis
CieRpliWa
roxy- wiem kochanie ze nie mialas w tym znzczeniu tego na mysli// ja tez nie ale taki moje postanowienie ze koncze marudzic bo po co?? buziaki
m&m- jeden raz budzi sie w nocy?? wow to masz jak w niebie
dziewczyny jestem w szoku juz druga noce tym razem bez lekarstwa kubus przespal od 21 do 5 rano
oby tak juz zawsze spal byloby cudnie
m&m- jeden raz budzi sie w nocy?? wow to masz jak w niebie
dziewczyny jestem w szoku juz druga noce tym razem bez lekarstwa kubus przespal od 21 do 5 rano

, pojęcia nie mam jak nam pomóc...przeciez nie włoże Mlodemu zatyczek w uszy. Dziś chcę kupić te plastry na chrapanie i dać teściowej do spróbowania...może pomogą.




Mame z sister odprowadziłam na lotnisko z rana teraz czekam na sms-a że są całe i zdrowe w Sztokholmie.