Witaj kochana...Witajcie mamuśki ;-)
zabieram się do nadrabiania ponad 20 stron![]()
Powodzenia życze w czytaniu...ja tak z doskoku i jeszcze nie doczytałam
;-)Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witaj kochana...Witajcie mamuśki ;-)
zabieram się do nadrabiania ponad 20 stron![]()
;-)Kochana, ja Ci dziękuję bardzo za uznanie, ale chyba nie twierdzisz że udka, warzywa, pieczarki i pieczone ziemniaki to wyszukane danie. Ja naprawdę nie miałam pomysłu na nic ciekawego i kazałam m kupić te rzeczy. Taki misz masz, wszystko pieczesz, zero stania nad garami... Nie wiem, może to tylko tak brzmi
A na jedzonko chętnie bym Cię zaprosiła. Gotowanie dla kogoś to dopiero frajda. Zgłoś się jak będziesz w pobliżu![]()
, jak kiedyś będę to skorzystam.......... ;-) Usmiałam się z twoich opowiści zakupowych 

Oglądałam właśnie filmnik minki Lili są the best
aaaaaaaa pisałaś coś o spagetti, własnie narobiłam tyle, ze 2 dni bedziemy jeść, moze masz ochote?
;-)
ale to chyba fajnie, czy nie?Cześć melduje się, że jestem u babci tylko kurde nie wiem na ileniby do jutra, ale nie wiadomo czy pobyt mi się tu nie przedłuży....
a co się stało że pobyt ma być dłuższy? przez pogodę?

Wspólczuje nocki...u mnie na szczęście ostatnio nie jest zle....a co do reszty to jakbym o mojej małej czytała....jak mówię nie albo nie wolno to się ze mnie śmiejeWitam
Nocki jak zwykle do udanych nie zaliczę, ale to juz żadna nowośc dla mnie.
dziękuje za kciukasy, napewno się przydadzą.
Moje dziecko właśnie wędruje wzdłuż mebli i szarpie mi telewizorA moje nie w ogóle do niego nie dociera
...ale wie o co chodzi,cwaniara
Lilianka jest bossskaZapodaję też filmik Liliankowy (sprzed chwili) ... Jeszcze trochę i będziecie mnie porównywać do I ...
YouTube- Lilianka 30.01.2010


A co do porównania.....eeeee,co Ty?;-)Opis wspaniałyNina, też się chciałam dowiedzieć. I dowiedziałam się tyle:
"Żymlok - je to wuszt ze mjůnszu żymły a śwjyżyj krwje ze wjeprzka a zemlůnych wůntrůbkůw, skůrůw a fetu. Nojczyńśći prziprawjo śe je cwiblům, korzyńůma a majorankym.
Żymloki sům czorno-fjoletowe, majům uůne nojczyńśći skůra zrobjůno ze strzewja. Żymlok mo ksztołt ańfachowygo wusztu a je do 5 cm ruby" (źródło: Wikipedia)


Taki Śląski
;-)
Mam nadzieje że miło spędzacie czas.... a dlaczego pobyt się ma przedłużyćCześć melduje się, że jestem u babci tylko kurde nie wiem na ileniby do jutra, ale nie wiadomo czy pobyt mi się tu nie przedłuży....

mam nadzieje że wszystko w porządku
Ja też się pytam....gdzie jesteście??????????????????? Halloooooo!!!!!ejjj a gdzie wszystkie?
ja rozumiem że sobota, że weekend...ale żeby wszystkie wywiało
na jakieś bugi-ługi się szykujecie czy jak? (czytaj - dance floor :-))
Kochana ja nie w tym sensie...że nie masz pisaćroxy- no ja juz nie mam sil pisac,., hehejuz pposataram sie nie zmedzic z tymi nockami. trudno jest jak jest i trzeba to przezyc..
muaaa dla nadusi
w żadnym wypadku,pisz ile chcesz,na prawde
chodziło mi o to że przykro mi bardzo jak czytam że Kubuś nie daje Wam się wyspać


dacie wiare że nie ma tu słoiczków? 
ehh i teraz będe musiała kombinować...słoiczki to nie problem, wykorzystam te po większych zupkach, czy deserkach (może jeszcze po koncteracie, musztradzie coś znajdę). tylko problem będę miała z wieczkami :-


no ale innego wyjścia nie mam 
