• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

reklama
Kasia, Ty mi nie powiesz że chciałaś nam pokazać swoje "new body", założyłaś spodnie i jeszcze specjalnie na tę okazję wdziałaś żakiet? :oo2: W sobotę przed południem :baffled:
 
Kasiu to ile tych kg na minusie...? wiesz, że kolejną wredotą jesteś???

Już byś nie zazdrościła tylko cieszyła się z sukcesu koleżanki.
Co ona winna że Ty się nie możesz w jej spodnie wbić ??? :-D:-p:-p:-p

A tak serio. Jak u Ciebie? Przecież chyba lepiej? Cały czas stosujesz się do MŻ i nie jesz kolacji?

Ten żymlok mi się podoba. Lubię próbować takich swojskich wyrobów. Muszę koniecznie przy jakiejś okazji spróbować :tak:
 
melduje się :tak:
co za nocka :wściekła/y::wściekła/y: młody obudził się o 6, dostał mleko i ...nie chciał dalej iść spać.. ja już chciałam z nim przyjść na dywan, ale tata się sprzeciwił i próbował go na siłe uspać... wiecie dla mnie to nie było problemu walczyć z młodym, chodziło mi tylko o mojego m :baffled: pisałam wam kiedyś że późno wraca z pracy...więc jak młody dziś zrobił pobudke o 6 to m spał zaledwie niecałe 3 godz :szok:
po 1,5godz walki młody sunął...:cool2::cool2: spaliśmy do 10.30 :-):-) ja nie wiem co jemu ostatnio tak "odwala" z tym spaniem :baffled::baffled:

teraz lece przebrać sralucha i będę was nadrabiać

 
Już byś nie zazdrościła tylko cieszyła się z sukcesu koleżanki.
Co ona winna że Ty się nie możesz w jej spodnie wbić ??? :-D:-p:-p:-p

A tak serio. Jak u Ciebie? Przecież chyba lepiej? Cały czas stosujesz się do MŻ i nie jesz kolacji?

Ten żymlok mi się podoba. Lubię próbować takich swojskich wyrobów. Muszę koniecznie przy jakiejś okazji spróbować :tak:

nie jem kolacji i pewnie dlatego jestem taka zgorzkniała... człowiek głodny - człowiek zły... a do spodni za małych się nie miesczę... ile waże to nie wiem, bo waga w czasie przeprowadzki gdzieś zaginęła... może i dobrze...

a żymloki są świtne! jak tylko będziesz miała okazję to próbuj!!!
 
reklama
nie jem kolacji i pewnie dlatego jestem taka zgorzkniała... człowiek głodny - człowiek zły... a do spodni za małych się nie miesczę... ile waże to nie wiem, bo waga w czasie przeprowadzki gdzieś zaginęła... może i dobrze...

a żymloki są świtne! jak tylko będziesz miała okazję to próbuj!!!

Aha, to Ty pewnie już z 10 kg lżejsza ... nie wiesz o tym bo wagi nie masz i siedzisz tu i mędzisz :-D

Z z tą złością z powodu niedojedzenia to mnie nie musisz tłumczyć, ja jestem już powszechnie znana ze swoich głodowych humorków :-D

Idź poszukaj lepiej tej wagi :-p
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry