AgA...Zosiu...Wszystkiego Najlepszego dla Was...Zdróweczka i Sto lat!!!
Witajcie dziewczyny:-)
Wysiadł mi internet w domu



nie wiem dlaczego i co teraz zrobie

Ale jestem dzisiaj u mamy to moge się odezwać

:-)
Tikanis...kochana no ja juz nie mam siły bidulko czytać Twojego posta że się nie wyspałaś

matko tak bardzo Wam współczuje tego niewyspania...nie moge sobie tego wyobrazić

Może faktycznie z tymi bakteriami w moczu jest coś na rzeczy bo to jest niemożliwe żeby Kubuś tak zle spał

Trzymam kciuki żeby wszystko się w poniedziałek wyjaśniło...buziaki dla Kubusia od Nadii:-)
Mamstud...jeju jak bardzo Ci współczuje tych nerwow o Andrzejka:-(Życze zdrówka i mocno przytulam

Wszystko będzie dobrze...muuuaaa:-)
Tsarina...udanych zakupów

:-)
Kasia...no gratki wielkie...piękna foteczka i Ty również

:-)
Marzena...to chyba tylko ja w tym towarzystwie wiem co to żymloki



Ale nie przepadam za nimi,za krupniokiem też nie bardzo

;-)
No i kochana szukaj wagi...na pewno pare kg ubyło
Lece poczytać co jeszcze popisałyście bo pamięć mi swankuje
Wiecie co z
Mmatysią

