barmanka79
Deus Dona Me Vi
no widziałam, ja dziś ciut do tyłu jestem i nadrabiam was najszybciej jak tylko mogę ;-)na górze strony pisałam
zostały ściany, reszta, łącznie z dachem do zrobienia

:-brak słów...to straszne...
wiesz mi się marzy taka firma co przyjeżdża do mnie i WSZYSTKO za mnie robi, mają nawet kelnerów co podają do stołuTak masz racje, że inny klimat. Ale ja miałam w domu i pomimo, że miałam pomoc mam to denerwował mnie ten chaos, że nie moge tego wszystkiego ogarnąć. Dlatego podziwiam ludzi, którzy organizaują wesele sami![]()

i co po sobie posprzątają 
(ech chyba za dużo filmów się naoglądałam
) jak znajdę taką firmę to zrobię w domku
:-)
