moniqsan
Fanka BB :)
Zapomniałam Wam napisać, złożyłam aplikacje do Getin banku. Także proszę o kciukasy o to żeby mnie przyjeli i jakies sensowne pieniądze dali( niestety ze wzgledu na to, że nie mam z kim Jula zostawić, a w grę wchodzi złobek prywatny z abonamentem bez jedzonka 800 zł, nie moge iśc do pracy za 1000 zł). Podobno w połowie lutego ma dzwonić pani dyrektor.
Ninka, życzę Ci takiej pracy jaką dostała moja S (cioteczna)
Dziewczyna dość biednej rodziny, pracowała w sklepie w galerii, studiuje finanse i bankowość zaocznie na SGGW, zawsze marzyła o "zwykłej" pracy w banku. 23 lata, trafiła do Noble Banku, pracuje nie na żadnej kasie, w kredytach itp, tylko w departamencie, ma swoich 10 klientów (w tym Rubika, Karolaka - tego od 39.5, Durczoka i paru innych) i zarabia jakieś straszne pieniądze... tylko niestety troszkę sodówka uderzyła, ale mam nadzieję że zejdzie na ziemię


że człowiek zawsze pragnie tego czego nie ma 


do tej pory jak czuję zapach manny to mnie mdli uraz dziecinnstwa
ale z budyniu czekoladowego jak najbardziej 