aga_k_m
maj '09 - Jagódkowa mama
No zaraz Cię palnę .... obiadki, kolacyjki a ta jeszcze narzeka na brak deseru![]()
no tak.... i ja ją rozumiem
:-)ja zawsze po obiedzie szukam czegos na przełamanie smaku... musi być cosik słodkiego (cukierek, ciasteczko, czekolada, batonik), wiec coż po extra daniu jak BRAK deseru




do tej pory jak czuję zapach manny to mnie mdli uraz dziecinnstwa
no piszę przecież:-)

