moniqsan
Fanka BB :)
no tak.... i ja ją rozumiem:-)
ja zawsze po obiedzie szukam czegos na przełamanie smaku... musi być cosik słodkiego (cukierek, ciasteczko, czekolada, batonik), wiec coż po extra daniu jak BRAK deseru![]()
A cóż po deserze jak brak dania ???



To już ja (ta co ze wszystkich deserów zawsze kielbaske weźmie) wybieram danie ... bez deseru

:-)
