moniqsan
Fanka BB :)
nie no kożuch z mleka - FUJJJJJJJJJJJJJJJJ
i tu puściłam pawia.........masz szczęście że to nie 3000 post fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ale kożuch z mleka - bleghhhhhhhhh , mało nie zwymiotowalam na biurko!!!
Ja co do kożucha to samo fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...aż mnie otrzepało,bllleee
Ha ha haaaa, no i co?
Kto ma wykwintne podniebienie ???



Kożuszek - mniaaaaaaaaam!!! A już z kaszy mannej najlepszy, taki grubiutki i treściwy (deserek) no i z kakao

Tylko czekałam aż się na mleku/zupie zrobił







