• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

nie no kożuch z mleka - FUJJJJJJJJJJJJJJJJ


i tu puściłam pawia.........masz szczęście że to nie 3000 post fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


ale kożuch z mleka - bleghhhhhhhhh , mało nie zwymiotowalam na biurko!!!



Ja co do kożucha to samo fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...aż mnie otrzepało,bllleee



Ha ha haaaa, no i co?
Kto ma wykwintne podniebienie ??? :-p:-p:-p

Kożuszek - mniaaaaaaaaam!!! A już z kaszy mannej najlepszy, taki grubiutki i treściwy (deserek) no i z kakao :tak:
Tylko czekałam aż się na mleku/zupie zrobił :tak:
 
reklama
Tego Posta Dedykuję:
Wam za to:
-że jesteście:tak:
-że mnie czasem wspieracie:tak:
-że jesteście wredoty:sorry:
-że jak was czytam to padam że śmiechu:-D
-że się od was uzależniłam :baffled:
-że dzięki wam czasem ugotuje coś lepszego dla siebie i dziecka :tak:
-że przez was się odchudzam:eek:
-że po raz pierwszy jestem w klubie AA:rofl2:
-że mam parę nowych numerów w telefonie:-D

Reszta przy 4 tysiącach:-p:-p:-p



Super!!:tak::-D
 
haaa dokładne mam tak samo :tak::-) obiadek m ugotuje, pyszną kolacyjkę też przygotuje..ale żeby o jakimś deserku pomyślał to już nie :zawstydzona/y:
i jego boskie tłumaczenie się "a bo jestem na diecie" (znaczy się mój m nie ja :-p), tylko dlaczego - ja się pytam - jeśli on nie chce jeść słodyczy to ja też nie mogę? i tu pada odpowiedź co mnie z nóg zwala "a bo jak będzie coś na stole to zjem" :-D:-D


No zaraz Cię palnę .... obiadki, kolacyjki a ta jeszcze narzeka na brak deseru :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Tego Posta Dedykuję:
Wam za to:
-że jesteście:tak:
-że mnie czasem wspieracie:tak:
-że jesteście wredoty:sorry:
-że jak was czytam to padam że śmiechu:-D
-że się od was uzależniłam :baffled:
-że dzięki wam czasem ugotuje coś lepszego dla siebie i dziecka :tak:
-że przez was się odchudzam:eek:
-że po raz pierwszy jestem w klubie AA:rofl2:
-że mam parę nowych numerów w telefonie:-D
Reszta przy 4 tysiącach:-p:-p:-p

Warto było poczekać!!!

a juz miałam pisać, ze szykuje sie cos extra bo za długo Cię nie było ;-):tak::-p

Kasiu -GRATULACJE!!! My również się cieszymy, że z nami jestes i wspólnie tworzysz to szanowne grono (AA na czele ;-)):tak::-):-):-)
 
tak Kochana -póki co jest ok. DZIEKUJE za ciepłe mysli :***
na dnie oka nic nie stwierdzono. Za to Jaga ma rozrzedzoną siatkówke, co tłumaczy o odziedziczeniu po mnie wady (krotkowzroczności).
W poniedzialek neurolog.


No to dobrze. na pewno już się mniej denerwujesz.
A my we wtorek bylismy z małym na echu serca, bo pediatra słyszała szmer. Ale tez jest wszystko ok.
 
reklama
Tego Posta Dedykuję:
Wam za to:
-że jesteście:tak:
-że mnie czasem wspieracie:tak:
-że jesteście wredoty:sorry:
-że jak was czytam to padam że śmiechu:-D
-że się od was uzależniłam :baffled:
-że dzięki wam czasem ugotuje coś lepszego dla siebie i dziecka :tak:
-że przez was się odchudzam:eek:
-że po raz pierwszy jestem w klubie AA:rofl2:
-że mam parę nowych numerów w telefonie:-D

Reszta przy 4 tysiącach:-p:-p:-p

Jeeeeaaahhhh, ten post był calusieńki do mnie :-):-):-):-):-)
:-D:-D:-D:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry