moniqsan
Fanka BB :)
cóż mogę powiedzieć
tłumaczę się tylko tym 4 miesięcznym ulewaniem...:-( Przez te akcje Jaga nie potrafi sama zasnąć w łóżeczku (i spi z nami)... jak płacze to wszyscy do niej leca (no moze nie zawsze...), ehhhh
Nigdy nie jest za późno żeby próbować ... Tyle że na pewno z takim kumaczem będzie duuużo trudniej



Filipek je wszystkie papki nie wybiera a Lili ma podniebienie po mamusi to co się dziwić...

To zależy od dnia bo często jest to chwilka i ona już śpi....gorzej w ciągu dnia jak za bardzo rozbujana jest;-)