moniqsan
Fanka BB :)
Moniq - ale w przypadku kucharzenia przez mojego M jest jeden szkupuł - porządek w kuchni![]()
z tego co kiedys pisałaś - nie przepadasz za szorowaniem garów, czy tez sprzataniem calego pobojowiska (robi to Twój M-tak??) ...wiec, wierz mi... nie chcialabyś widzieć kuchni po tym pichceniu... Na szczeście czasami sam się zreflektuje... ale to jest rzadkość :--
-(
No ale ....
i tak bym chciała



?




Wracaj i pisz te 5 postów