aga_k_m
maj '09 - Jagódkowa mama
No to kochana moja dietka wygląda podobnie![]()
ale kurcze... moja dietka jakoś odbiega od normy już od tygodnia...
a od wczoraj sama siebie nie poznaje...

no ale zjesc musze bo inaczej jaga musialaby sie mna zając (wczoraj juz padalam z sil, dzisiaj bylo podobnie... nie wiem jakies mega oslabienie mna zawladnelo)

uśmiałam się po pachyMój ugotuje grochówkę wojskową i jeszcze pare innych rzeczy, bo był kucharzem w wojsku;-)
no proszę... taki to z glodu nie zginie... i wie co dobre
:-) (grochówka-mniammmm) No i właśnie widzisz .... co ja bym dała za męża który cokolwiek ugotuje ... on tylko kawę rano mi robi i po pączka na bazarek pójdzie![]()
no to widzisz mój ugotować potrafi... a już dania z makaronami (spaghetti, lasagne) to niebo dla podniebienia!!! - ja się skromnie przy nim chowam...



ale co ja bym dala za pączka do kawy








