• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Marzenko już w domu, ale on nic nie mówi razem pijemy piwko , a z pracy rano ma urlop i rano sobie śpie do woli ,dzisiaj było do 9-30:-Da on ranny ptaszek to się faceci moi zajmą sobą:tak:Wiktorcia u babci więc light;-)
 
reklama
Kasiu ale Ci dobrze! Małym się zajmie i Ty sobie pośpisz troszkę... zazdroszczę:tak:

a mnie właśnie dziwi, że Natasza do moich kolczyków się nie rwie... bałam się, że nociś nie będę mogła przy małym dziecku, a tu spokój! za to moja mama może mieć jakieś maluteńkie, drobniusieńkie i ona będzie się do nich rwać!!! u mnie za to ukochała sobie bransoletki... karmić jej nie mogę, bo tylko by się bawiła tymi bransoletkami...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry