• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

no i żeby nie było... nie wymieniam Moniq, bo wiadomo, że wyjechala, nie wymieniam Moniki bo Sławek jest u niej:wściekła/y: i wiadomo, że jej dla nas nie ma...
 
reklama
a Natasza dziś na obiad dostała rosół z makaronem! i tak dzióbek otwierała, że szok!!! a butle z mlekiem też pomaga trzymać... a herbatkę sama pije zazwyczaj. tylko ona przewraca się na brzuch i usiłuje pić:-D:-D:-D naiwna bidulka:-D:-D:-D
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry