• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy majowe 2009

Mój raczkuje już super , dzisiaj było małe przemeblowanko co by Filiś miał gdzie się rozbujać , ale i tak najlepsza frajda to się podnosić na wszystkim co po drodze..
 
reklama
to teraz Ci da popalić :-D:-D:-D
no dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy...;-)

Mój raczkuje już super , dzisiaj było małe przemeblowanko co by Filiś miał gdzie się rozbujać , ale i tak najlepsza frajda to się podnosić na wszystkim co po drodze..
a Młoda czołga się i czołga... owszem czasmi już dupcię podnosi i parę "kroków" zrobi, ale woli zrobić - bęc - i się przeczołgać przez brudny przedpokój:wściekła/y:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry